Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря" присвячений творчості Т.Г. Шевченка

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

Календарь событий

Февраль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статьи:

Запрошуємо на лекцію Н.В. Шелкової «Символізм діянь Христа»

E-mail Печать

  . 4000 7 copy

16 вересня 2017 року о 15:00  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм діянь Христа». Лектор – канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

Що б не робив Ісус Христос, що б не говорив, всі його діяння пронизані єдиною ідеєю – людина наближається до Царства Небесного тут, на землі, якщо він сповнений віри в Бога і має чисте серце, «Бо з серця виходять лихі думки, душогубства, перелюби, розпуста, крадіж, неправдиві засвідчення, богозневаги» (Мф. 15: 19). І гріховність людини полягає не в відступах від обрядів, як на цьому наполягали фарисеї, а в невірі і маловір'ї, в лицемірстві і «брудному серці». Хоча Христос прийшов до заблукалих вівець Ізраїлевих, але не вони, і навіть не учні, а язичники глибше і більше вірили в Нього, сприймали Його вчення. Яскравим підтвердженням цього стало диво насичення Христом 4000 язичників сім'ю хлібами і кількома рибками, що символізує прийняття вчення Христа. І хоча хлібів було більше, а людей менше, ніж у випадку з насиченням 5000 іудеїв, але залишків, тобто того, що було не засвоєно, було менше.

І якщо вдивитися і вдуматися в те, що являє собою сучасне ортодоксальне християнство, то мимоволі напрошується паралель з фарисейством, яке викривав Христос. Чисте серце підміняється скрупульозним виконанням обрядів.

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка 130 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner