Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ПОЛОЖЕННЯ про II Регіональний фестиваль-конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»

Харків – європейське місто

 

Традиційна культура європейських країн

Новое в виртуальной галерее

Новая фотогалерея Центра

Календарь событий

Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Все материалы на данном сайте предназначены исключительно для ознакомления без целей коммерческого использования.
Разработка и сопровождение сайта: AnisLogo
Перепечатка публикаций разрешается только при размещении прямой ссылки на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Опитування

A+ R A-
Рейтинг статьи:
( 1 шт. )

Шановні колеги!

E-mail Печать

 konkurs copy

Інформуємо вас про те, що Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні оголошує відкритий конкурс учасників навчальних програм з підготовки ТОП менеджерів галузі культури для ОТГ та малих міст України.

Мета програми «Академія культурного лідера» — вдосконалення фаховості керівників галузі культури, зацікавлених представників бізнесу, громадянського суспільства та молоді, яка тяжіє до цієї сфери діяльності.

Курс триватиме з травня 2018 до травня 2019 року та складатиметься з п’яти триденних модулів (необхідною умовою участі є відвідування усіх). Заняття проходитимуть у Сумах, Вінниці, Запоріжжі та Тернополі, але взяти участь зможуть представники усіх регіонів. За рік учасники засвоять такі напрямки: соціальні зміни та роль культурної роботи, розробка стратегії, оперативне впровадження та поточні теми розвитку культури.

Результатом навчання має стати розробка програми розвитку культурної політики та галузі культури у конкретному місті/ОТГ учасника. Ті, хто виконає умови, отримають сертифікат Міністерства культури України.

Для участі необхідно надіслати електронною поштою на адресу: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. не пізніше17:00 за київським часом 10 травня 2018 року резюме українською мовою (в довільній формі, не більше однієї сторінки), мотиваційний лист українською мовою (в довільній формі, не більше однієї сторінки); інформацію щодо населеного пункту та громади, яку представляє кандидат (за шаблоном), підтвердження можливості взяти участь у навчанні в зазначені терміни, а також два рекомендаційні листи (від роботодавця із підтвердженням його зацікавленості у навчанні та від особи в сфері культури, яка підтвердить досвід проектної роботи).

Участь у Академії є безкоштовною, витрати за проживання та харчування несуть організатори проекту, а от транспортні — за рахунок відряджуючої організації (або самих учасників).

Інформація про умови конкурсу розміщена за посиланням:

http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245357253&cat_id=244913751

Запрошуємо вас залучити за можливістю своїх фахівців до вищевказаної програми.

e-max.it: your social media marketing partner