Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Завантаження

logo info ukr

Пряма онлайн трансляція

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

 

logo zbirka

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-

Новини Центру

Рейтинг статті:
Вівторок, 27 червня 2017 р.

7 copy copy copy

Науково-практична конференція «Традиційна культура в умовах глобалізації: сучасний дискурс щодо збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини»

23   червня в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва розпочала свою роботу науково-практична конференція «Традиційна культура в умовах глобалізації: сучасний дискурс щодо збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини».

Харківщина дбайливо і творчо ставиться до своєї традиційної культури і зберігає її у своїй душі. Окрім того, наш край народив значну кількість науковців, діячів культури і мистецтва, етнографів і фольклористів. Щорічне проведення конференції «Традиційна культура в умовах глобалізації» є тому підтвердженням.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
Понеділок, 26 червня 2017 р.

Image10

Творчий звіт народного фольклорного вокального ансамблю «Лозовенчанка» Лозовеньківського сільського Будинку культури Балаклійського району на підтвердження звання «Народний аматорський колектив»
23 червня 2017 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся творчий звіт аматорського фольклорного вокального ансамблю «Лозовенчанка» Лозовеньківського сільського Будинку культури Балаклійського району під керівництвом Григори Віри Стефанівни на підтвердження почесного звання «Народний аматорський колектив». Творчий звіт приймала обласна атестаційна комісія у складі: заступник голови комісії, директор Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заслужена артистка України Омельченко Л. Г.; завідувач лабораторії досліджень нематеріальної культурної спадщини центру, керівник фольклорного гурту «Муравський шлях», заслужена артистка України Лук´янець Г.В.; голова спілки етнологів та фольклористів м. Харкова, аспірант Харківської державної академії культури Олійник Н.П.; старший викладач кафедри українського народного співу та музичного фольклору Харківської державної академії культури Бреславець Г. М.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
П'ятниця, 23 червня 2017 р.

DSC 0067 copy

15 червня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулося відкриття виставки дитячих малюнків учнів шкіл Харкова і Харківської області «Оберігаємо життя!», яка стала підсумком однойменного конкурсу для дітей та юнацтва, організованого ПрАТ «Учбово-курсовий комбінат» за підтримки Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА, Департаменту праці та соціальної політики Харківської МР, Департаменту науки і освіти Харківської ОДА, Об’єднання профспілок Харківської області та Харківської спеціалізованої музично-театральної бібліотеки ім. К. С. Станіславського.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Вівторок, 20 червня 2017 р.

22 copy copy

17 червня 2017 року на Лозівщині пройшов VІ-й районний фестиваль української народної пісні «Фольклорне веретено».

На сцені фестивалю виступили творчі колективи, ансамблі та дуети Лозівського району Харківської області.

Гостями фестивалю цьогоріч став чоловічий вокальний гурт  «Явір» Лебедівського СБК Сахновщинського району Харківської області.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Четвер, 15 червня 2017 р.

IMG 20170614 130158 HDR

У митців Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва вже стало доброю традицією віддячувати славним воїнам, захисникам України  своїм мистецтвом.

Так було на концертах для особового складу військових АТО, під час урочистої зустрічі демобілізованих бійців, для ветеранів війни і праці Харківського геріатричного пансіонату. І завжди – від душі і серця.

На цей раз, 14 червня цього року, концерт відбувся в Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни. Госпіталь надає стаціонарну медичну допомогу ветеранам Другої світової війни, воїнам-інтернаціоналістам, учасникам АТО. Цей медичний заклад – один з найкращих у Харківській області, госпіталь дійсно європейського рівня з належним устаткуванням та обладнанням.

Поетичним словом, музикою і піснею наші артисти внесли свій вклад в оздоровлення мужніх захисників нашої Вітчизни, нашої країни України.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Понеділок, 12 червня 2017 р.

 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

7 червня в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відкрилась виставка «Шовковий вітер: японське кімоно ХХ ст.». Ця виставка — одна з частин  інтерактивного проекту  під такою ж назвою та є авторським доробком харківського японознавця проф. Світлани Рибалко. У єдиному виставковому просторі вона поєднала справжні японські артефакти, що уособлюють мистецтво вбрання Країни Сонця, що Сходить, з експедиційними та архівними матеріалами. Проект, за задумом Світлани Рибалко, є діалогічним, інтерактивним, з «відкритим» фіналом. В експозиції можна бачити одяг для маленьких дівчат та дорослих шляхетних пані, призначений для свята, офіційного візиту та повсякдення. Від експонату до експонату можна простежити зміни смаків, стійкість традиційних візерунків і нові для кожного часу розробки.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Понеділок, 12 червня 2017 р.

image 0 02 05 359cb28536dc5d514490608e1d542d2e0c199412cbdc6d79a3c0c8cea5315227 V 1

«Програма «Культурна столиця» як інструмент регіонального і місцевого розвитку»: литовський досвід.

9 червня 2017 року директор Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Людмила Омельченко та співробітники відділу інноваційних культурних проектів та міжнародного співробітництва взяли участь у семінарі-обговоренні «Програма «Культурна столиця» як інструмент регіонального і місцевого розвитку», що був організований Українським центром культурних досліджень Міністерства культури України спільно з Міністерством культури  Литовської Республіки та Посольством Литовської Республіки в Україні.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
Понеділок, 12 червня 2017 р.

7 copy

4 червня 2017 року у центральному парку м. Валки відбулося свято на честь Святої Трійці «Зелена неділя – весела неділя».

Свято розпочалося дитячою розважальною програмою «Радісна поляна». Ігри, конкурси та солодкі призи безумовно сподобалися дітям,  як і каша, якою всіх пригощали.

Піднесений настрій створив своїм виступом аматорський духовий оркестр районного народного дому «Іскра».

Після цього відбувся традиційний районний фольклорний фестиваль з конкурсами на краще виконання жартівливої української пісні та гумористів «Валківщина сміється – 2017». Переможцями конкурсу у заявлених номінаціях стали: Ніна Сльота (ІІІ місце), Зоя Козинець (ІІ місце), Катерина Роженко (І місце);  аматорський вокальний ансамбль Сніжківського СБК  (ІІІ місце) аматорський ансамбль української пісні «Мальви» РНД «Іскра»  (ІІ місце), аматорський вокальний ансамбль «Вербиченька» Костівського СБК (І місце).

Завітали на свято також і гості з м. Люботин — аматорський вокальний ансамбль «Чарівниці».

З нагоди свята, щоб хліб уродився у рідному краї, всіх гостей пригощали короваєм.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
Середа, 07 червня 2017 р.

DSC 0052 copy copy

1 червня  о 18.00 в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва, у межах виставки «Довженко-художник», відбулась виїзна зустріч Кав’ярні Пока – одного із традиційних заходів Харківського літературного музею, присвячених 1920-м рокам.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
Вівторок, 30 травня 2017 р.

18622547 1574193442599974 2408218021014405081 n copy

Міжнародна акція «Ніч музеїв» в галереї «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «ООМЦКМ»

20 травня 2017 року в Харкові відбулась міжнародна акція «Ніч музеїв». Однією з інституцій-учасниць традиційно стала галерея «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «ООМЦКМ». Цього року тема «Ночі музеїв» звучала як «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване», яка покликана актуалізувати роботу з травматичним досвідом минулого і незаслужено забутими культурними явищами.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Понеділок, 29 травня 2017 р.

18698339 1459988424053583 4874870368192244963 n

20 травня 2017 року в рамках міжнародної акції «Ніч музеїв» у виставковій залі першого поверху Обласного організаційного-методичного центру культури і мистецтва  відбувся тематичний музичний вечір «Невідомі історії. Доля однієї пісні: «Їхав козак за Дунай». Відвідувачі долучились до маловідомої історії про долю знайомої усім української пісні «Їхав козак за Дунай». Більшість людей вважає пісню народною та не знає, що її написав козак Харківського полку, філософ, поет Семен Климовський на рубежі XVII— XIX ст.

e-max.it: your social media marketing partner

Сторінка 1 з 52