Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Завантаження

logo info ukr

Кроковеє коло 2017

 

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

 

logo zbirka

Нравится

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Яндекс.Метрика
Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-

Новини Центру

Рейтинг статті:
Понеділок, 24 квітня 2017 р.

DSC 0044

20 квітня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася творча зустріч з авторами виставки художніх робіт «Мить» Валентиною Дунаєвською та Валерією Стрельцовою.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Понеділок, 24 квітня 2017 р.

DSC 0228

18 квітня в КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відкрилась виставка рушників та весільної атрибутики «Слобожанське весілля». Виставка презентує багатогранність атрибутів, які використовуються у весільній обрядовості на Слобожанщині та Полтавщині: понад 50 рушників виконаних у різноманітних техніках традиційної вишивки (мережка, хрестик, гладь, білим по білому, штапівка тощо), унікальне аутентичне вбрання наречених датоване початком ХХ століття, оберегові ляльки-мотанки, весільне гільце, короваї, калачі, кухлі. Експонати надані закладами культури Харківської області.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
П'ятниця, 21 квітня 2017 р.

DSC 0031

Лекція з мистецтвознавства В. Пухарева з циклу «Енгр. Усна монографія», лекція № 3 «Картина французького Риму»

19 квітня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася лекція з мистецтвознавства з циклу «Енгр. Усна монографія », лекція  № 3 «Картина французького Риму». Лектор – мистецтвознавець Пухарев В. В.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
П'ятниця, 21 квітня 2017 р.

 045

«Край співучих людей» — під такою назвою пройшов творчий звіт аматорського народного жіночого хорового колективу та аматорської чоловічої хорової капели ім. О. Масельського Валківського РНД «Іскра».  І це не дивно, бо на Валківщині найбільше на кількість населення  хорових колективів в області із яких три носить почесне звання «народний».

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
П'ятниця, 21 квітня 2017 р.

DSCN0428

«Заради добра, любові і миру» — під такою назвою 17 квітня, на другий день Пасхи відбувся традиційний благодійний Великодній концерт у Серпневському сільському клубі. Він здійснив мету — розпочавши збір коштів для розвитку Свято — Преображенського Храму села Серпневе.

На подібному заході обов’язково дотримується його тематичність. «Отче наш», «Символ віри», «У злагоді живіть»,— це ті твори які виконувались учасниками аматорського народного жіночого хорового колективу РНД «Іскра». «Отпусти мне Батюшка грехи», «Все золото світу», «Господи помилуй» ці пісні виконував соліст РНД «Іскра» Олександр Кабанцов. «Великодні дзвони дзвонять» співала  переможниця районних пісенних конкурсів Таміла Розумна. «Христос Воскрес» та «Писанка» — такі пісні звучали у виконанні Таісії Рисованої та Людмили Козар, вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
П'ятниця, 14 квітня 2017 р.

DSC 0528

12 квітня  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Євангелій. Загадка усікновення голови Іоанна Хрестителя». Лектор — канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Четвер, 13 квітня 2017 р.

13 copy

Семінар для керівників районних (міських) Будинків культури Харківської області за темою:

«Шляхи збереження та розвитку національної культури в умовах здійснення реформи децентралізації»

11 квітня 2017 року відбувся семінар для керівників районних (міських) Будинків культури Харківської області. Успішне проведення заходу було здійснено зусиллями співробітників Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва. Мета зустрічі – інформування, а також внесення пропозицій та зауважень, отримання методичних рекомендацій щодо удосконалення напрацьованих Міністерстовом культури України шляхів збереження та розвитку національної культури в умовах здійснення реформи децентралізації.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Четвер, 13 квітня 2017 р.

17880242 1363058427093896 220266897122836771 o

9 квітня цього року Вербної неділі в Новій Водолазі харків’янам і численним гостям з усіх усюд пощастило побувати на святкуванні 25-ліття дитячого фольклористичного гурту «Вербиченька». За минулі часи знавцями мистецтва було визначено 7 чудес світу. Певно, варто було б восьмим чудом назвати це дитяче товариство. У звичайній школі перед нашими очима живими барвами заграло природне дійство непересічних талантів. На всі пори року вистачало пісень і вигадки. Були й колодки, й водіння кози. Та ще й на кривого танцю снаги лишилось… Ясна річ: скажи, хто твій учитель, і я скажу, хто ти… Слова не з дурня.
Родина доброго чоловіка Павла Коваля явила мистецтву двох чарівниць – маму Ольгу Володимирівну та доньку Тетяну Павлівну, – чиїх вихованців за чверть віку, як того цвіту по всім світу. Не одне після дивовижного дійства, дивлячись на цей фоторепортаж Сергія Орача з білою заздрістю подумає, що комусь таки поталанило жити в часи неперевершених творців українського духу, якому не страшний ніякий агресор і ніякий «русскій мір».
А мами й тати вестимуть своїх дітей і віддаватимуть у добрі руки двох добросердих українок, аби росли ті не перевертнями, а господарями своєї пісні, своєї землі, своєї долі.

 

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Середа, 12 квітня 2017 р.

DSC 0312

7 квітня  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулося відкрите інтерв'ю в форматі «Театри Харківщини» з колишньою харків'янкою, яка зараз мешкає в Америці, театральною художницею Іриною Борисовою. З 1991 по 1994 рр. Ірина Борисова була головним художником Харківського театру ляльок.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 2 шт. )
Понеділок, 10 квітня 2017 р.

17545300 1411897378862688 6634235602059930828 o

5 квітня 2017 року в рамках XVІ  Відкритого фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло»  для дітей та молоді, в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулося відкриття виставки робіт учасників конкурсу «Традиційні  художні ремесла», вручення дипломів та подарунків переможцям.

e-max.it: your social media marketing partner
Рейтинг статті:
( 1 шт. )
Четвер, 06 квітня 2017 р.

 1 2017 114

Творчий звіт вокального ансамблю «Сузір’я» Безлюдівського сільського клубу Харківського району з нагоди присвоєння звання «народний аматорський колектив»

1 квітня 2017 року в актовій залі юридичного ліцею смт. Безлюдівка Харківського району відбувся перегляд концертної програми до подання на звання «народний» вокального ансамблю «Сузір’я» під керівництвом Сватковського Сергія Олексійовича (акомпаніатор –  Півторацький Антон Миколайович). Святковий захід зібрав чимало прихильників творчості цього аматорського колективу та шанувальників народної пісні. На перегляд були запрошені члени обласної атестаційної комісії.

e-max.it: your social media marketing partner

Сторінка 1 з 51