19, 20, 21 квітня 2013 року у приміщенні Пісочинського будинку культури (сел. Пісочин, Полтавське шосе, 114) відбудеться регіональний фестиваль- конкурс аматорських театральних колективів «На крилах Мельпомени».
Мета проведення
Фестиваль-конкурс проводиться з метою розвитку аматорського театрального мистецтва, підтримки театральних колективів, пошуку талановитих акторів-аматорів.
Умови та порядок проведення
У конкурсі беруть участь дорослі та дитячі аматорські театральні колективи з виставами різних жанрів, напрямків, стилів. Вік учасників конкурсу не обмежений.
Репертуар колективів повинен містити найкращі зразки української і світової класичної драматургії та сучасних творів.
На конкурс колективи представляють одноактну п'єсу, завершений уривок з вистави, естрадну програму (для театрів - мініатюр) тривалістю до 30 хвилин.
До конкурсу запрошується один (найкращий) колектив від району або міста.
Для участі у конкурсі подається заявка, затверджена начальником відділу культури (за зразком), відеозапис конкурсної вистави. Для виставки у фойє театру надається текст інформаційно-рекламного матеріалу про колектив (1 лист формату А–4, шрифт - 16, інтервал - 1,5) і кольорове фото колективу формату А–4.
Виняток становлять колективи, що мають звання «народний», які можуть показати
2 вистави: дорослий склад учасників і дитячий склад учасників.
Переможець попереднього конкурсу, що отримав Гран-прі, участь у цьому заході не бере.
Участь у фестивалі-конкурсі безкоштовна. Витрати на відрядження учасників і супроводжуючих їх осіб за рахунок організацій, що відряджають.
Організаторами фестивалю-конкурсу є КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» та ОКЗ «Харківський театр для дітей та юнацтва» за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.
Урочисте нагородження переможців та показ найкращих вистав відбудеться 11 травня 2013 року у малому залі ХАТОБу.
Графік виступів аматорських театральних колективів районів і міст Харківської області на регіональному фестивалі-конкурсі «На крилах Мельпомени»
19 квітня 2013 р.
Час виступу |
Назва колективу, автор і назва п’єси |
10.00 – 10.20 |
Урочисте відкриття фестивалю-конкурсу |
10.20 – 10.40 |
Мерефянський БК Харківського району, театр «Джерельце»,О.Мілн «День народження віслючка» |
11.00 – 11.25 |
Близнюківський район, театральний колектив «Аншлаг» , М.Носов «Пригоди Незнайки» |
11.45 – 12.05 |
Богодухівський РБК, театральна студія «Ніка», О.Толстой «Буратіно» |
12.05 – 12.45 |
Технічна перерва |
12.45 – 13.15 |
Балаклійський РБК, театральна студія «Маска», О.Суліма «Дячиха» |
13.45 – 14.15 |
В.Бурлуцький РБК, т-р «Весела Слобода», М.Кропивницький «По ревізії» |
14.35 – 15.05 |
Куп’янський РБК, театр «Браво»,А.Багряна «Над часом» |
15.25 – 15.55 |
Елітянський СБК Харківського району, народний театральний колектив «Фокус», С.Лобозеров «По соседству мы живём» |
16.15 – 16.45 |
Козачолопанський СБК Дергачівського району, театральний колектив «Козачолопанські Перлини», О.Коломієць «Фараони» |
20 квітня 2013 р.
10.00 – 10.25 |
Первомайський РБК, народний театр «Зеркало +», С.Куваев «Не хочу бать собакой» |
10.45 – 11.15 |
Первомайський ПК «Хімік», народний театр «Сучасник», «Остров где-то там» |
11.35 – 11.55 |
Краснопавлівський БК «Дніпро» Лозівського району, театральний колектив «Веселка», М.Носов «Незнайка-путешественник» |
12.15 – 12.55 |
Краснопавлівський БК «Дніпро», Лозівського району, народний театральний колектив «Промінь», «Бувальщина» |
13.00 – 13.40 |
Технічна перерва |
13.40 – 14.10 |
Краснокутський район, с.Дублянка, дитячий театр «Акцент», І.А.Крилов «Подщипа или Трумф» |
14.30 – 15.00 |
Красноградський РБК, театр «АРТ-Э», «Бабушка на прокат» |
15.20 - 15.50 |
Зачепилівський РБК, театральний колектив «Посиденьки», «Веселі жабокричі» |
16.10 - 16.35 |
Шевченківський РБК, народний театральний колектив, С.Васильченко «На перші гулі» |
21 квітня 2013 р.
10.00 – 10.30 |
Сахновщинський РБК, театральний колектив «Фортуна», О.Зайвий, Л.Волошина, Р.Троїцька «Голод» |
10.50 – 11.10 |
м. Ізюм, театральний колектив «Шок», Л.Філатов «Попелюшка до і після…» |
11.30 – 12.00 |
Ізюмський район, Кам’янський СБК, театральний колектив «Кам’янський каламбур», «Наталка Полтавка» |
12.20 – 12.50 |
Первомайський РБК, народний театр «Зеркало+», Б.Шерідан «Школа злословия» |
13.10 – 13.40 |
Первомайський ПК «Хімік», народний театр «Сучасник», Г.Горін «Забути Герострата» |
14.00 – 14.30 |
Пісочинський РБК, зразковий театр «Чудеса в решеті», О.Ладо «Очень простая история» |
Висвітлення подій фестивалю на нашому сайті