Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Завантаження

Кроковеє коло 2017

 

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

 

logo zbirka

Нравится

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Яндекс.Метрика
Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 3 шт. )

Кроковеє коло: перший етап творчих змагань…

e-mail Друк

 

 17621841 1402076519844774 8435942872563389296 o copy

26 березня 2017 року  пройшов перший етап XVІ  Відкритого  фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді – конкурс традиційних художніх ремесел. В змаганні взяли участь 166 юних майстрів з Харківської області (Валківський, Харківський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Зміївський, Сахновщинський,  Нововодолазький, Богодухівський райони та міста Чугуїв, Ізюм, Лозова, Харків), а також  гості з міста Суми (спеціалізована школа  № 29).

В цьому році до постійних організаторів фестивалю (Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та Спілки етнологів та фольклористів м. Харкова) приєдналась Харківська державна академія дизайну і мистецтв. Співробітники творчого Вишу підтримали проведення конкурсу у стінах закладу, забезпечили учасників необхідними робочими місцями, організували цікаві презентації та майстер-класи на кафедрах по закінченню змагань.

Урочисте відкриття фестивалю відбулося в залі академії за участі фольклорного гурту «Муравський шлях» (керівник – Галина Лук’янець). З теплими словами до учасників звернулися заступник директора з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Любов Миколаївна Мякіннікова та завідуючий кафедрою інженерно-технічних дисциплін, професор, голова профкому Харківської державної академії дизайну і мистецтв Іван Геннадійович Бондарчук.

Роботи конкурсантів оцінювали члени журі: Вакуленко Олександр Сергійович, провідний методист обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, голова Харківського обласного осередку Національної Спілки майстрів народного мистецтва,  Заслужений майстер народної творчості України; Бондаренко Михайло Юрійович, голова Харківського відділення Всеукраїнської спілки молодих дослідників фольклору; Євсєєва Ольга Євгенівна, завідувач відділу народного мистецтва Слобожанщини Харківського художнього музею, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва, майстер з вишивки та Олійник Наталя Петрівна, аспірант Харківської державної академії культури, голова    Спілки  етнологів та  фольклористів   м. Харкова.

17635419 1402076716511421 6756494850365170564 o

17632058 1402073639845062 5426458707880402449 o

17622048 1402073889845037 190181325669894047 o

 

 

 

 

 

 

 

За висновками журі визначено переможців:

КЕРАМІКА

Одинцова Богдана  (Сумська спеціалізована школа № 29, кер. – Соломенцева Тетяна Валеріївна);

Новознова Юлія (Валківська дитяча школа мистецтв, кер. – Кравченко Лілія Володимирівна);

Антюкова Ніколь, Ігнатова Наталія, Шабанова Олександра, Марченко Данило, Надьон Олена (Харківський районний ЦДЮТ, кер. – Подольська Людмила Павлівна);

Гамурарь Вікторія (Красноградський районний ЦДЮТ, кер. – Біленко Лариса Миколаївна);

Поліщук Ярослава (Станція юних техніків № 1 м. Харкова, кер. – Ткаченко Ірина Юріївна).

ВИШИВКА

Лопарьова Анастасія (Сумська спеціалізована школа № 29, кер. – Євдокименко Владлена Петрівна);

Погореленко Крістіна, Кваша Поліна, Шиян Марія, Полякова Карина, Коноваленко Юлія, Теницька Анастасія (Ізюмський БДЮТ, кер. – Горенко Марія Антонівна);

Сергієнко Ірина (Лозівська ЗОШ № 3, кер. – Громило Надія Юріївна).

ВИРОБИ З БІСЕРА

Новікова Дар’я (Чкаловський НВК Чугуївського району, кер. –  Далькіна Валентина Володимирівна);

Зінов’єв Максим (Чкалівський навчально-виховний комплекс Чугуївського  району, кер. – Михайлова Лариса Миколаївна);

Шпиталенко Марина, Буклей Дарина, Дерека Світлана (Нововодолазький БДЮТ, Кер. – Цяцька Ольга Миколаївна);

Чепенко Анна (Чугуївський районний БДЮТ, кер. –  Путівська Інна Миколаївна);

Антонюк Єлизавета, Полупан Валерія, Ткачова Ксенія (ЦДЮТ № 3 м. Харкова, кер. – Кононова Ольга Петрівна).

ХУДОЖНІЙ  РОЗПИС

Божко Марія, Кучугура Марія, Перцева Катерина (Кегичівська дитяча музична школа, кер  – Коношко Ганна Георгіївна);

Жижера Вікторія, Загребельна Галина (Нововодолазький БДЮТ, кер. – Мишак Світлана Миколаївна);

Богачева Тетяна (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Рідна Олена Миколаївна);

Білецька Ксенія (Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Лісунова Людмила Володимирівна);

Пономарьова Анастасія (ПДЮТ «Істок» м. Харкова, кер. – Астапова Вікторія Леонтіївна).

ВИТИНАНКА

Александрова Ангеліна, Олійник Емілія (Харківська дитяча

художня школа № 1 ім. І.Ю. Рєпіна, кер. – Денисенко Наталія Сергіївна);

Бабій Вікторія (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Рідна Олена Миколаївна);

Колесник Жанна, Давиденко Дар’я (Дитяча художня школа № 1

ім. І. Ю. Рєпіна  м.  Харкова, кер. – Димарецька Олена Валентинівна);

Вольська Анна, Шуть Дар’я (Кегичівська дитяча музична школа, кер.  – Коношко Ганна Георгіївна).

ПИСАНКАРСТВО

Грищенко Анна (Кегичівська дитяча музична школа, кер. –  Коношко Ганна Георгіївна);

Панова Катерина (ЦДЮТ № 1 м. Харкова, кер. –  Талашко Валерія Романівна);

Цвіркун Анна, Товстик Анна (Нововодолазький БДЮТ, кер. – Коваль Ольга Володимирівна);

Жовта Олександра (Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Волкова Лариса Володимирівна);

Редько Валерія (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості,

кер. – Рідна Олена Миколаївна);

Герасименко Олександра (Лозівська ЗОШ № 3, кер. – Громило Надія Юріївна).

НАРОДНА  ЛЯЛЬКА

Левченко Вікторія, Зикова Аліса, Кулікова Ольга (Клуб «Оксамит» м. Харків, кер. – Дубровська Марина Андріївна);

Берківець Анастасія, Лисицька Катерина (Богодухівський  районний Будинок культури, кер. – Подолінна Любов Миколаївна);

Шило Софія (Валківська дитяча школа мистецтв, кер. –  Тимошенко Ольга Володимирівна).

ВИРОБИ З СОЛОМКИ

Тамаревська Олександра, Дубина Максим, Ошурко Сергій, Шеремет’єва Анастасія (Ізюмський ЦДЮТ, кер. – Воловик Галина Іванівна);

Володіна Маргарита (Зміївський ЦДЮТ, кер. – Курило Наталія Валеріївна).

ТКАЦТВО

Кісільова Анастасія (Кегичівська ДМШ, кер. – Пугач Марина Михайлівна);

Петровська Маргарита (Сумська спеціалізована школа № 29, кер. – Шульженко Ірина Олексіївна).

РІЗЬБЛЕННЯ

Биченко Дмитро, Фофанова Лілія (Кегичівський БДЮТ, кер. – Фофанов Олександр Анатолійович);

Мартиненко Василь (Сумська спеціалізована школа № 29, кер. – Кириченко Лариса Михайлівна);

Дручек Владислав (Красноградський районний Центр позашкільної освіти, кер. – Шевченко Юрій Васильович).

ПЛЕТІННЯ  З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Крикун Богдана, Махінова Аліса (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Сорока Наталія Анатоліївна);

Аріфуліна Яна, Назаренко Ангеліна (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Сорока Наталія Анатоліївна).

Наступні етапи фестивалю відбудуться за декілька днів: в залі ООМКЦМ 2 квітня  з 10.00 пройдуть конкурси «Автентичний гуртовий спів», «Автентичний солоспів» та «Фольклористично-етнографічні дійства»,  5 квітня о 10.00 переможці конкурсу майстрів відкриють виставку своїх кращих робіт та отримають дипломи, подарунки від організаторів та спонсорів фестивалю. Того ж дня, 5 квітня розпочне роботу учнівська науково-практична конференція «Етнологія і фольклористика».

Більше фото тут:  https://www.facebook.com/www.cultura.kh.ua/posts/1402071373178622

e-max.it: your social media marketing partner