Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Завантаження

Пряма онлайн трансляція

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

 

logo zbirka

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

І Обласний фестиваль театрів танцю «TERREIDOS»

e-mail Друк

  0818 copy

24 квітня 2017 року у приміщенні Харківського академічного театру музичної комедії відбувся Перший Обласний фестиваль-конкурс театрів танцю «Terreidos», присвячений Міжнародному дню танцю. Засновниками і організаторами заходу є Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва та Громадська організація «Харківська платформа розвитку культури і туризму» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. Цей Фестиваль було започатковано з метою виявлення, підтримки та розвитку художньо-мистецького потенціалу митців народної творчості Харківської області через презентацію арт-проектів у галузі театралізованих танцювальних композицій.

У конкурсній програмі Фестивалю взяли участь 16 дитячих, молодіжних і дорослих колективів, а також сольних виконавців, творчість яких співвідноситься з поняттям танцювального театру і розгорнутої сюжетної хореографії. Географія конкурсантів була представлена 5 районами (Балаклійським, Великобурлуцьким, Дергачівським, Нововодолазьким, Харківським), 2 містами  (Лозова, Первомайський) Харківської області та містом Харків.

Конкурсна програма складалася з двох основних номінацій – сюжетно-ігрових номерів і танцювальних вистав. За виступами талановитих конкурсантів спостерігало компетентне журі, яке було сформоване з фахівців хореографічного та театрального жанрів, а саме: директор, головний режисер Харківського академічного театру музичної комедії, заслужений діяч мистецтв України Ігор КОВАЛЬ; старший викладач кафедри хореографії факультету мистецтв Національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів хореографічного мистецтва Ольга БАРАБАШ; головний режисер Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка, викладач Харківського національного університету мистецтв ім. І. Котляревського Армен КАЛОЯН; провідний актор Харківського театру для дітей та юнацтва, художній керівник театру «Ланжеронъ», майстер сцени, заслужений артист України Віталій БОНДАРЄВ. Голова журі — головний режисер Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, член правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України, заслужений діяч мистецтв України Олександр Вікторович САВЕНКО.

З привітальним словом до учасників і глядачів звернулися заступник начальника Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Наталія ПЛОТНІК, і директор Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заслужена артистка України Людмила ОМЕЛЬЧЕНКО. Почесна місія урочистого відкриття Фестивалю була покладена на зразковий художній колектив «Театр музичного  світложивопису» (керівники – Наталія Крюковська, Олександр Гук) Харківського Обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, зразковий естрадний колектив «Шоу-театр ″Xcluzity″ (керівник – Олексій Карпенко) Пісочинського Будинку культури с. Пісочин Харківського району, талановитих вокалістів Дергачівського районного Будинку культури Михайла Пилипенка (керівник – Дар’я Нестеренко) та учасницю зразкового вокального колективу «Візерунок» Ангеліну Погуляй (керівник – Лідія Гриненко). Ще декілька талановитих артистів з Дергачівського районного Будинку культури були запрошені до участі в концертній програмі Фестивалю, а саме  вихованці дитячого ансамблю естрадної пісні «Мармелад» під керівництвом Маргарити Іваненко. Яскравими виступами вразили глядачів творчі колективи з районного Будинку культури м. Чугуїв, це естрадний вокально-інструментальний ансамбль «Санта Лючія» (керівник – Олексій Шамарін) та зразковий хореографічний колектив «Вікторія» (керівники –– Інна Міхєєва та Ганна Бондар).

Приємною новиною для учасників стали цінні призи та подарунки, які підготували для них партнери та друзі обласного фестивалю-конкурсу театрів танцю «TERREIDOS»: Харківська філія Торгового Дому «Grand Prix. Усе для танцю», Мережа парків святкування днів народження «Дитяча Планета» (м. Харків), найбільший виробник одягу для спортивного танцю в Україні  фірми «Freestyle-dance»; мережа магазинів кондитерських виробів «Майстерня Карамелі» та мережа магазинів одягу, взуття та інших аксесуарів для всіх видів танцю «Овація». Спеціальним призом почесного гостя Фестивалю Галини ПАНІБРАТЕЦЬ була нагороджена Катерина Чеглокова, учасниця зразкового хореографічного театру «Росинка» (керівник – Наталія Колногузенко) Центру культури Київського району, м. Харків. Протягом усього фестивального дня гості та учасники заходу мали змогу пригощатися смаколиками від шеф-кухаря ресторану «Фіолет».

DSC 0271

На засіданні членів журі були підведені підсумки конкурсних виступів і прийнято рішення про присвоєння звання дипломантів і лауреатів. За рішенням журі відповідно до певної номінації нагороди були розподілені наступним чином:

І номінація «Сюжетний танець».

Вікова категорія: Молодша (дитяча)  від 7 до 13 років

Дипломанти

1. Зразковий хореографічний театр «Росинка» (керівник – Наталія Колногузенко) Центру культури Київського району, м. Харків: 7 сольних виступів (номери «Пестрая лента», «Гаю мій», «Гламурная белка»,  «Перышко», «Восточный цветок», «Незрячая», «Страшная сказка») і 3 номера великої форми («Поиграем в ежиков», «Переменка», «Упоенные собой»);

2. Клуб спортивного бального танцю «Дует» (керівник – Сергій Калюжний) Дергачівського районного Будинку культури): номер малої форми «Рндеву»;

3. Зразковий аматорський колектив «Театр танцю ″Слов’янське коло″» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва) Дергачівського районного Будинку культури: 2 номера великої форми («Митусь» і літовська полька «Башмачник»);

25

 copy

DSC 0827

 

 

 

 

 

 

 

 

Дипломант І ступеню

1. Зразковий театр танцю «BABY BOOM» (художній керівник – Ірина Сердюк) Мереф’янського міського Будинку культури Мереф’янської об’єднаної територіальної громади: сольний виступ «Золушка»;

2. Зразковий хореографічний театр «Росинка» (керівник – Наталія Колногузенко) Центру культури Київського району, м. Харків: сольний виступ «Думы потаенные»;

3. Клуб спортивного бального танцю «Дует» (керівник – Сергій Калюжний) Дергачівського районного Будинку культури): 2 номери малої форми («Пірати Карибського моря», «Танець Кота Базіліо та прекрасної Лисиці Аліси»);

4. Театр танцю «Ассорти» (керівник – Оксана Худаєва): 1 номер великої форми «Чудеса»;

5. Хореографічний колектив  «Грація» (керівник –  Наталя Кот) Будинку культури с. Елітне Харківського району: 1 номер великої форми «На полонині»;

6. Зразковий ансамбль танцю «Карусель» (керівник – Ірина Андрєєва) Міського Палацу культури «Хімік» м. Первомайський: 2 номери великої форми («Белоснежка и семь гномов», «Муха-Цокотуха»).

Лауреат ІІІ ступеню

1. Зразковий хореографічний театр «Росинка» (керівник – Наталія Колногузенко) Центру культури Київського району, м. Харків: сольний виступ «Девочка и море»

2. Зразковий театр танцю «BABY BOOM» (художній керівник – Ірина Сердюк) Мереф’янського міського Будинку культури Мереф’янської об’єднаної територіальної громади: сольний виступ «Трио клоунесс»;

3. Театр танцю «Ассорти» (керівник – Оксана Худаєва): 1 номер великої форми «Фильм, фильм, фильм…»

Лауреат ІІ ступеню

1. Зразковий хореографічний театр «Росинка» (керівник – Наталія Колногузенко) Центру культури Київського району, м. Харків: 2 сольних виступів («Все мои ″Я″», «Книголюбы») і 1 номер великої форми («Одна на всех»).

Лауреат І ступеню

1. Зразковий хореографічний театр «Росинка» (керівник – Наталія Колногузенко) Центру культури Київського району, м. Харків: 1 сольний виступ («Колискова»), 1 номер малої форми («Черным по белому»), 1 номер великої форми («Баиньки»).

Вікова категорія: Середня (молодіжна)  від 14 до 17 років

Дипломанти

1. Танцювальний колектив «Сяйво» (керівник – Юлія Марюхна) Будинку культури с. Просяне Нововодолазького району: 3 номери (2 малої форми: «Свекруха та невістка», «Мачо», 1 номер великої форми «Девченка с волосами цвета лилий»);

2. Зразковий аматорський колектив «Театр танцю ″Слов’янське коло″» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва) Дергачівського районного Будинку культури: 1 номер малої форми («Совесть человека»).

Дипломант І ступеню

2. Зразковий  хореографічний ансамбль «Іскорка» (художній керівник – Людмила Стряпухіна, балетмейстер-репетитор – Юлія Потапенко) Міського Палацу культури м. Лозова:  1 номер великої форми «Четыре двора»

Лауреат ІІІ ступеню

1. Хореографічний колектив «Слов’яночка» (керівник – Юлія Сула) Великобурлуцького районного Будинку культури: 1 номер малої форми «Полюбила парня я»;

2. Зразковий  хореографічний ансамбль «Іскорка» (художній керівник – Людмила Стряпухіна, балетмейстер-репетитор – Юлія Потапенко) Міського Палацу культури м. Лозова:  1 номер великої форми «Ивана Купала»;

Лауреат ІІ ступеню

1.  Зразковий ансамбль танцю «Карусель» (керівник – Ірина Андрєєва) Міського Палацу культури «Хімік» м. Первомайський: 1 номер великої форми «Ой, ходила дівчина!»;

2. Зразковий аматорський колектив «Театр танцю ″Слов’янське коло″» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва) Дергачівського районного Будинку культури: 1 номер малої форми «Кумушки».

Лауреат І ступеню

1. Хореографічний колектив  «Грація» (керівник –  Наталя Кот) Будинку культури с. Елітне Харківського району: 1 номер малої форми «Дівоча доля»;

2. Зразковий ансамбль танцю «Карусель» (керівник – Ірина Андрєєва) Міського Палацу культури «Хімік» м. Первомайський: 1 номер великої форми «На краю свет».

Вікова категорія: Старша (доросла)  від 18 років

Дипломанти І ступеню

1. Хореографічний дует «Hearts in a beat» (виконавці В’ячеслав Решетніков і Крістіна Подопригора) Балаклійського районного Будинку культури: 1 номер малої форми «Мы вдвоем».

Лауреат ІІІ ступеню

1. Зразковий театр танцю «SMILE» (художній керівник – Ірина Сердюк) Мереф’янського міського Будинку культури Мереф’янської об’єднаної територіальної громади: 1 номер малої форми «Он и Она»;

2. Зразковий аматорський колектив «Театр танцю ″Слов’янське коло″» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва), 1 номер великої форми «Роздуми».

Лауреат ІІ ступеню

1.  Театр танцю «Ассорти» (керівник – Оксана Худаєва): 1 номер великої форми «One moment»;

2. Ethnо Contemporary Ballet «Ревю по-українскі ZRELISCHE DEVCHATA»   (керівники – Вадим Єсауленко, Ніна Булгакова): 3 номери малої форми («Весна-красна», «Пані», «Помело»).

Лауреат І ступеню

1. Театр танцю «Ассорти» (керівник – Оксана Худаєва): 1 номер великої форми «Улица»;

2. Ансамбль сучасного танцю (керівник –  Ніна Булгакова) кафедри хореографії факультету мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди: 1 номер великої форми «Кривий танець».

Вікова категорія: Змішана

Дипломанти ІІ ступеню

1. Хореографічний колектив «Слов’яночка» (керівник – Юлія Сула) Великобурлуцького районного Будинку культури: 1 номер малої форми «Ай да Солоха».

Дипломанти І ступеню

1. Зразковий аматорський колектив «Театр танцю ″Слов’янське коло″» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва) Дергачівського районного Будинку культури: 1 номер малої форми «Любов та будні».

Лауреат ІІІ ступеню

1. Зразковий аматорський колектив «Театр танцю ″Слов’янське коло″» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва) Дергачівського районного Будинку культури: 1 номер малої форми «Ой, да не вечер»;

2. Зразковий аматорський колектив «Театр танцю ″Слов’янське коло″» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва) Дергачівського районного Будинку культури: 1 номер великої форми «Подоляночка».

Лауреат ІІ ступеню

1. Зразковий аматорський колектив «Театр танцю ″Слов’янське коло″» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва) Дергачівського районного Будинку культури: 1 номер малої форми «Розпрягаєте хлопці коней».

Лауреат І ступеню

1. Зразковий театр танцю «SMILE» (художній керівник – Ірина Сердюк) Мереф’янського міського Будинку культури Мереф’янської об’єднаної територіальної громади: 1 номер малої форми «Безумство».

І номінація «Танцювальна вистава»

Вікова категорія: Молодша (дитяча)  від 7 до 13 років

Лауреат І ступеню

Зразковий хореографічний театр «Росинка» (керівник – Наталія Колногузенко) Центру культури Київського району, м. Харків: хореографічна вистава «Алисоведение. Теория и практика» (за мотивами творів Льюїса Керрола «Пригоди Аліси в Країні чудес» і «Аліса в Задзеркаллі»)

Вікова категорія: Старша (доросла)  від 18 років

Лауреат І ступеню

Культурный Центр «Танцевальная платформа ″Погружение в движение″»

(керівник – Юлія Мізіна),  м. Харків: уривок з хореографічної вистави «Признаки откровенности».

Вікова категорія: Змішана

Лауреат ІІ ступеню

Зразковий художній колектив «Театр музичного  світложивопису» (керівники – Наталія Крюковська, Олександр Гук, балетмейстер – Вікторія Потоцька) Харківського Обласного Палацу дитячої та юнацької творчості: хореографічний перфоманс «Роздуми під дощем».

Лауреат І ступеню

Зразковий аматорський колектив «Театр танцю ″Слов’янське коло″» (керівники – Олексій Гузенко, Марія Свічкар, Анастасія Васильєва) Дергачівського районного Будинку культури: хореографічна сюїта «Небесна птаха».

За одноголосним рішенням журі Гран-прі Першого Обласного фестивалю-конкурсу театрів танцю «TERREIDOS» було присуджено зразковому хореографічному театру «Росинка» (керівник – Наталія Колногузенко) Центру культури Київського району, м. Харків. Після закінчення церемонії урочистого нагородження головного переможця Фестивалю пролунала фінальна вокальна композиція у виконанні соліста та керівника вокально-інструментального гурту «Перфоманс» Дмитра Островерха Дергачівського районного Будинку культури.

Оргкомітет вітає усіх лауреатів і дипломантів Першого Обласного фестивалю-конкурсу театрів танцю «TERREIDOS» з успішними виступами. Якщо у Вашому серці одночасно палає любов до театру і танцю – Ви родом із нашого Фестивалю. І нехай ця любов ніколи не згасає.

 

e-max.it: your social media marketing partner