Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Пряма онлайн трансляція

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

 

zbirka

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Вт лист. 21
Bиставка петриківського розпису «Від джерел Петриківки»
Вт лист. 21
Виставка українських вишиванок з приватної колекції Ірини Шегда «Старовинні вишиванки: крої, техніки, мотиви»
Вт лист. 21
Збірна виставка робіт з валяння майстрів Харківської області «Вовна сучасності. Нові реалії традицій»
Вт лист. 21
Фестиваль-конкурс «Натхнення-2017»
Вт лист. 21 @15:00 -
Культурно-мистецький захід «Гідність та Свобода – гасло нашого народу!»
Вт лист. 21 @17:00 -
Запрошуємо на курс майстер-класів з українського орнаменту від харківської художниці Алли Рукавіциної
Ср лист. 22 @17:00 -
Лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво», тема: «Краєзнавча енциклопедія одного села»
Пт лист. 24 @18:00 -
Танцювальні вечорниці у Харкові (майстерня слобожанських народних танців, ігор, забав)
Чт груд. 07 @11:00 -
Семінар-практикум для керівників театральних аматорських колективів та колективів оригінального жанру закладів культури Харківської області

Календар подій

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«Золота осінь – 2017»

e-mail Друк

 22780362 158038304793311 1719112854443549809 n copy

22-й регіональний конкурс виконавців естрадної пісні

«Золота осінь – 2017»

21 - 22 жовтня 2017 року в місті Первомайський Харківської області відбувся 22-й регіональний конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь – 2017».

Регіональний конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь» проводиться з метою пропаганди кращої пісенної творчості минулих років, виявлення талановитих аматорів, підвищення їх виконавської майстерності, а також закріплення творчих стосунків районів областей України та країн ближнього зарубіжжя.

Організатори регіонального конкурсу виконавців естрадної пісні «Золота осінь»: КЗ «Первомайський міський Палац культури «Хімік», відділ культури і туризму виконкому Первомайської міської ради при підтримці Первомайської міської ради, Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва.

Виступи виконавців-солістів проводяться за двома віковими категоріями:

- 1 категорія – від 15 до 21 років включно;

- 2 категорія – від 22 років і старше

Дуети, тріо та ансамблі беруть участь у конкурсі в одній категорії від 15 років і старше.

У 22-му конкурсі взяли участь 22 конкурсанти-солісти та 9 колективів. Це дуети, ансамблі із 9 районів та 4-х міст Харківської області, із м. Харків, із Слов’янського р-ну Донецької області та м. Ромни Сумської області. Усього у конкурсі взяли участь 58 конкурсантів.

За 22 роки у регіональному конкурсі виконавців естрадної пісні «Золота осінь» у м. Первомайський взяло участь 1029 конкурсантів із усіх районів і міст Харківської області, Новомосковського району Дніпропетровської області, Сумської, Полтавської областей, із міст Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, м. Лебедин, м. Краматорська Донецької обл., Російської Федерації м. Старий Оскол, Слов’янського р-ну Донецької області, Миколаївського р-ну Миколаївської області, м. Ромни Сумської області.

За 22 роки вищу нагороду конкурсу «Гран-прі» одержали :

Ольга Гейда - Дергачівський р-н у 1996 р.

Микола Іноземцев - м. Первомайський у 1998р.

Ольга Кальченко - м. Дніпропетровськ у 1999 р.

Ірина Остроушко- м. Первомайський у 2000 р.

Алла Усата - м. Первомайський у 2001 р.

Тетяна Піскун – Куп’янський р-н у 2004 р.

Марина Усько - Сахновщинський р-н у 2006 р.

Дует «Антракт» - Куп’янський р-н у 2009 р.

Олена Макарова – Первомайський р-н у 2010 р.

Анастасія Грицькова – Первомайський р-н у 2011 р.

Оксана Соболєва – м. Первомайський у 2012 р.

Микита Ліхтін – Куп’янський район у 2013 р.

Вокальний ансамбль «СмайлS» - Дергачівський район у 2015 р.

Народний аматорський вокальний ансамбль «Магія» - Дергачівський район у 2016 р.

Вокальний ансамбль «Гармонія» – м. Харків у 2017 р.

Професійне журі, а саме :

Голова журі – Боровик Світлана Йосипівна, заслужена артистка України, доцент кафедри академічного, естрадного і джазового вокалу Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра;

Заступник голови журі – Цицирєв Віктор Миколайович, заслужений артист України, доцент ХДАК, голова спілки колективів та майстрів російської народної творчості;

Гейко Галина Василівна, провідний методист відділу з методичної роботи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва», лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, солістка ансамблю народної музики «Ярмарок»;

Іванова Лілія Павлівна, педагог-методист вищої категорії, завідуюча відділом музичного мистецтва естради Харківського музичного училища ім. Б. Лятошинського;

Ткаченко Ірина Гориславівна, секретар журі.

У номінації призи отримали :

«Краще виконання української пісні» – Чоловічий квартет «Слобожанські козаки» (Первомайський р-н);

«Творча індивідуальність» – Марина Скорик (Слов’янський р-н, Донецька обл.);

«Надія конкурсу» – Лілія Капустіна (Куп’янський р-н );

«Приз глядацьких симпатій» – Людмила Мітільова (м. Ізюм);

«Сценічна майстерність» – Вокальне тріо « Шарм» (Нововодолазький р-н).

У 1-й віковій категорії :

1 місце Анастасія Крушеницька (м. Первомайський);

2 місце Альона Компанієць (Нововодолазький р-н);

У 2-й віковій категорії :

1 місце – Юлія Череватенко (Первомайський р-н);

2 місце – Богдана Войтенко (Валківський р-н);

3 місце – Анастасія Буканова (м. Первомайський);

3 місце – Тетяна Попова (м. Люботин);

Серед дуетів та ансамблів :

1 місце – Естрадний вокальний ансамбль « SantaLuchia» (Чугуївський р-н);

2 місце – Народний аматорський вокальний колектив «М-Стиль» (м. Ізюм);

3 місце – Народний вокальний колектив «Співаночка» (Слов’янський р-н, Донецька обл.);

Гран-прі журі присудило вокальному ансамблю « Гармонія» (м. Харків);

У цьому році 1000-й учасник конкурсу Юрій Клименко (Борівський р-н) отримав сертифікат та пам’ятний сувенір.

У рамках конкурсу проводився вечір «Коло друзів». Учасники конкурсу «Золота осінь» були нагороджені сувенірами конкурсу.

Телефони для довідок: (05748) 3-57-74, 3-27-42, 3-33-86

факс:(05748) 3-57-74, або по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Куратор конкурсу Троцько Олександр Олексійович – моб.тел. 0664686428

e-max.it: your social media marketing partner