Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Харків – європейське місто

 

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Прем'єра вистави "Смерть Моцарта, або чи винний я?"

e-mail Друк

mocart

16, 17, 18 листопада 2018 року о 18.00 на сцені Камерного театру «Лукомор'є» (м. Харків, вул. Плеханівська 126 \ 4 (Метро з-д ім. Малишева), 2-га будівля, 4 поверх) відбудеться показ прем'єрної вистави "Смерть Моцарта, або чи винний я?".

Після смерті Моцарта пройшло більше 30 років. І виживший з розуму Сальєрі вирішив закликати своїх нащадків, щоб висповідатися.

Музика - дар божий, який молодий Сальєрі, як йому здавалося, отримав від Бога, уклавши з ним угоду, що до кінця життя буде славити Бога в своїх творах. Але почувши музику Моцарта, він почув божественну музику, - «Ти Моцарт Бог, і сам того не знаєш». Музику, яку Моцарт записував прямо з голови, без єдиної помарки. Музику, яку ніхто не міг написати крім Бога. І тоді він вирішив, що Господь його обдурив, вселившись в хамовитого, вульгарного хлопчиська. Сальєрі вирішив оголосити йому війну, знищивши Моцарта. І це - не бажання музиканта, а помста за зраду і образу величезної гордині, породженої бажанням «Розуміння незрівнянного, яке недоступно більшості людей».

У Сальєрі боролися два начала - одне помста і друге – преклоніння перед генієм Моцарта. Перемогла помста. Ці суперечливі почуття до кінця життя з'їдали Сальєрі, який шість разів намагався накласти на себе руки, і врешті-решт зійшов з розуму і потрапив в будинок для божевільних. І в кінці свого життя, закликавши майбутні покоління, вирішив сповідатися ... або виправдатися?

А музика Моцарта залишилася і залишиться у віках, який б не був дисгармонійний світ. І ми обов'язково її зрозуміємо. Якщо Ви ще хочете подивитися в очі чоловікові, якого звинувачують у вбивстві Моцарта. Приходьте. Він чекає вас на своїй сповіді.

Довідки за тел: 050-023-16-56

e-max.it: your social media marketing partner