Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Календар подій

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Всеукраїнський хоровий конкурс “ЩЕДРИК ФЕСТ”

e-mail Друк

 logoRed

З 26 по 29 грудня 2018 року у м. Покровськ Донецької області відбудеться Всеукраїнський хоровий конкурс “ЩЕДРИК ФЕСТ”. Проведення Конкурсу є частиною ювілейного міжнародного проекту з відзначення 100-річчя заснування Української Республіканської Капели під керівництвом Олександра Кошиця та світового тріумфу «Щедрика» в обробці Миколи Дмитровича Леонтовича.

Конкурсу передував відбірковий етап з 1 по 31 жовтня 2018 року.

Засновниками і організаторами конкурсу є Донецька обласна державна адміністрація, Покровська міська рада Донецької області у співпраці з Хоровим товариством імені Миколи Леонтовича, Тульчинською міською об’єднаною територіальною громадою Вінницької області.

Головна мета конкурсу — збереження і розвиток співочої культури в регіоні та Україні в цілому, зростання її значення у духовному житті суспільства, підвищення виконавського рівня хорових колективів.

Основне завдання — створення додаткового мистецького простору можливостей для хорових колективів і диригентів України, а також розширення спектру музичних напрямів, стилів і шкіл хорового виконавства.

Проект спрямований на збереження здобутків українського хорового співу, зміцнення творчих і особистих зв’язків серед хормейстерів та молодих людей, що обрали своїм фахом хоровий спів, усвідомлення широким загалом хорового мистецтва, як корінного жанру української культури через відродження з небуття пластів української духовності.

Хор-переможець конкурсу стане сучасним провідником культурної дипломатії України у світі та здійснить світове концертне турне за маршрутом Капели, як це було 100 років тому.

У співпраці з Українським інститутом національної пам’яті та містами України триває пересувна вулична фотовиставка “Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика”.

Особливою місією конкурсу є братерська підтримка представниками різних регіонів України наших співвітчизників-мешканців Донеччини, частина територій якої є тимчасово окупованою.

Положення про конкурс, зміст фотовиставки та контакти оргкомітету розміщені на сайті http://shchedrykfest.com.ua

e-max.it: your social media marketing partner