Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

ПОЛОЖЕННЯ про обласний конкурс «Слобожанський сувенір»

 

Слобожанські передзвони

Харків – європейське місто

 

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Опитування

A+ R A-
Рейтинг статті:

«Декоративна Україна»

e-mail Друк

 divovig ukr 2 1 copy

Персональна виставка батику та художніх робіт харківської художниці і майстрині Наталії Владимирової «Декоративна Україна»

З 14 по 30 вересня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка батику та художніх робіт харківської художниці і майстрині Наталії Владимирової «Декоративна Україна».

На виставці будуть представлені роботи, виконані в техніці батик, графічні та живописні роботи, а також іграшки, виконані в оригінальній авторській техніці з використанням кави. Виставка присвячена декоративно-ужитковому мистецтву України.

Українська природа, побут, традиції надихають автора на створення прекрасних декоративних творів. Втілюючи свої враження на тканини і папері, художниця не тільки відображає побачену красу, а й пропускає її через своє індивідуальне душевне сприйняття, змушуючи по-новому звучати звичні і знайомі нам сюжети. Оригінальні композиційні рішення, яскравий і насичений колорит, поєднання реалістичних і абстрактних форм, створюють особливий казковий світ, до якого хочеться доторкнутися і познайомитися ближче.

Актуальність стародавнього і багатого на традиції мистецтва батику (техніки ручного розпису по тканині з використанням резервуючих складників) не втрачено і в наш час. Батик має властивість змінювати життєвий простір навколо себе, змушуючи по-новому побачити й відчути обстановку. Він немов живе самостійним життям, але знаходиться в гармонії з приміщенням, накладаючи на нього відбиток благородства і затишку.

Не тільки результат, але і сам процес розпису по тканині - мистецтво цікаве і захопливе. Батик включає в себе різні техніки і художні способи, що відкривають великі можливості для експериментів. Проте створення батику вимагає великої уважності та акуратності.

Панно, виконані в техніці батик, в декоративному мистецтві служать не просто для оформлення інтер'єру будинку, вони призначені покращувати комфорт житла, створювати естетично затишну обстановку. Такі ж функції можуть виконувати іграшки та декоративна графіка. Освоївши вищезгадані техніки і види декоративного мистецтва, Наталія Владимирова з радістю ділиться своїми творчими досягненнями.

Запрошуємо глядачів відвідати персональну виставку батику та художніх робіт харківської художниці і майстрині Наталії Владимирової «Декоративна Україна», на якій ви зможете зануритись в теплу та  по-домашньому затишну атмосферу сучасного декоративного мистецтва України.

Відкриття виставки відбудеться 14 вересня о 17:00

Довідка:

Владимирова Наталія Юріївна. Народилася 1 травня 1985 року в м. Харкові, Україна.

1992-1995 р. - студія образотворчого мистецтва;

1995-1999 р. - художня школа ім. Рєпіна;

2000-2005 р. - Харківське художнє училище, кваліфікація художник-живописець, викладач;

2005-2010 р. - Харківський педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, кваліфікація дизайнер, модельєр одягу, вчитель образотворчого мистецтва;

У 2011 р - вступила в національний союз художників України молодіжного об'єднання.

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00; Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Канал на You Tube - Харьковский областной центр культуры и искусства

Під час роботи виставки відбудеться ряд культурологічних заходів:

15 вересня о 17:00 – лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво», тема: «Поезія як живопис».

16 вересня о 15:00 – лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм діянь Христа». Лектор – кандидат філософських наук, релігієзнавець Н.В. Шелковая.

20 вересня о 17:00 – перегляд відеозапису євроконцерту з Палермо (2002 р.) з колекції Е.Г. Чайки. Прозвучать твори Людвіга ван Бетховена, Іоганнеса Брамса, Антоніна Дворжака, Джузеппе Верді. Соліст – Гіл Сахам (скрипка).

22 вересня о 17:00 – відкрите інтерв'ю в форматі «Театри Харківщини» з головним художником Харківського державного академічного російського драматичного театру імені О.С. Пушкіна – Катериною Колесніченко.

28 вересня о 17:00 – творча зустріч з автором персональної виставки батику та художніх робіт «Декоративна Україна», харківською художницею та майстринею  Наталією Владимировою.

e-max.it: your social media marketing partner