Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ПОЛОЖЕННЯ про II Регіональний фестиваль-конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»

Харків – європейське місто

 

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Опитування

A+ R A-
Рейтинг статті:

Персональна виставка живопису та графіки харківського художника Сергія Грічанка

e-mail Друк

 israe web copy

Персональна виставка живопису та графіки харківського художника Сергія Грічанка «My dream Israel»

З 26 жовтня по 11 листопада 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка живопису та графіки харківського художника Сергія Грічанка «My dream Israel». В експозиції представлено понад 40 робіт, в яких відображені види різних куточків мальовничого Ізраїлю.

Виставка «My dream Israel» дає можливість глядачам подивитися на цю прекрасну і дивну країну в творчих інтерпретаціях автора. Різноманітність релігій, культурних традицій і ландшафту привертає до цієї країни багатьох-багатьох людей, і залишає в пам'яті кожного з них незабутні враження.

Для робіт Сергія Грічанка характерний яскравий і насичений колорит, увага до деталей, експериментальний підхід до кольору і композиції. За допомогою вищевказаних художніх особливостей, автору вдається відобразити широку палітру емоцій та відчуттів, отриманих від поїздки на Святу землю - в Ізраїль.

У картинах художника глядач може побачити не тільки популярні пам'ятники, а й незвідані куточки цієї унікальної країни, доторкнутися до нового. Сергій Грічанок, маючи свій індивідуальний стиль, виробляє різний підхід до кожної роботи, для того, щоб підкреслити багатство і різноманітність побаченого та найщиріше і найповніше передати свої враження і внутрішні переживання.

Виставка художника Сергія Грічанка «My dream Israel» здатна занурити глядача в незабутню атмосферу подорожі по дивовижній країні, в якій гармонійно переплітаються тисячолітні традиції і сучасний життєвий уклад, природа і цивілізація, світ побуту і світ духу, фантазія і реальність.

Довідка: Сергій Грічанок

1963 р. – народився 19 червня у м. Харкові;

1982-1989 рр. – навчався у Харківському художньо-промисловому інституті;

З 1989 р. – працює в ХСШ № 133 «Ліцей мистецтв»; викладач вищої категорії, вчитель-методист, завідувач методичного об’єднання образотворчого профілю цього закладу.

Його учні – призери Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, стипендіати різних фондів, учасники міжнародних акцій. Сергій Грічанок – автор та куратор багатьох міжнародних проектів, член журі конкурсів у Росії, Білорусі, Польщі, Македонії, Чехії, Гонконзі. Бере участь у семінарах, майстер-класах, конференціях, пленерах і спільних проектах в Україні та за кордоном, має друковані статті у періодичних виданнях.

Персональні виставки:

2015 р. – приватна галерея «Костюринський провулок», кафе «BARISTA», Будинок вчених (Харків);

2016 р. – культурно-просвітній центр «Будинок Нюрнберга» (Харків).

Під час роботи персональної виставки живопису та графіки харківського художника Сергія Грічанка «My dream Israel» відбудеться ряд культурологічних заходів:

26 жовтня о 17:00 - урочисте відкриття персональної виставки живопису та графіки харківського художника Сергія Грічанка «My dream Israel».

31 жовтня о 17:00 - перегляд відеозапису урочистого концерту «Оперний Бал» на честь Олени Образцової (2014 року) з колекції Е. Г. Чайки. Частина 2.

2 листопада о 17:00 - цикл лекцій з мистецтвознавства «Рєпін - невідомий художник». Лекція 1. Лектор - доктор мистецтвознавства Шило А. В.

3 листопада о 17:00 - лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Євангелія. Страсний тиждень. Частина 2". Лектор - кандидат філософських наук, релігієзнавець Н. В. Шелковая.

7 листопада о 17:00 - цикл зустрічей з психологом «Мистецтво жити», тема: «Мистецтво бути здоровим. Частина 1». Лектор - психолог, філолог, журналіст Л. В. Северіна.

9 листопада о 17:00 - творча зустріч з автором персональної виставки живопису та графіки «My dream Israel» харківським художником Сергієм Грічанком.

e-max.it: your social media marketing partner