Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ПОЛОЖЕННЯ про II Регіональний фестиваль-конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»

Харків – європейське місто

 

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Опитування

A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на фестиваль співаної поезії та авторської пісні «Оберіг»

e-mail Друк

 images copy copy

З 2 по 5 листопада 2017 року в приміщенні Палацу культури міста Луцька відбудеться фестиваль співаної поезії та авторської пісні «Оберіг».

Метою і завданням заходу є пошук та підтримка молодих виконавців у жанрах співаної поезії, авторської пісні, акустичної музики, вдосконалення виконавської майстерності та покращення художнього рівня репертуару, відродження традиції всеукраїнських фестивалів авторської пісні, співаної поезії 1989-2001 років, презентація музичної спадщини минулих віків і сучасних визвольних змагань українського народу, пропагування мистецьких здобутків регіону, розширення зв’язків з іншими регіонами України та країнами Євросоюзу у сфері культури та мистецтва, створення якісного музичного продукту для програм радіо і телебачення, концертних організацій.

Конкурс відбудеться у трьох номінаціях: «авторська пісня», «співана поезія», «акустична музика». До участі запрошуються виконавці з творами на власні україномовні тексти (авторська пісня) та виконавці, що мають музичні твори на вірші українських поетів чи інтерпретації українських народних пісень (співана поезія). Вік учасників – від 16 років.

За підсумками фестивалю заплановано випуск компакт-диску із концертними та студійними творами лауреатів, готуватимуться до ефіру телерепортажі та радіопрограми про перебіг Фестивалю, передбачено концертний тур містами Волині та України.

Організатори фестивалю-конкурсу – Волинська обласна рада, управління культури Волинської обласної державної адміністрації, Обласний науково-методичний центр культури, департамент культури Луцької міської ради, Волинська обласна філармонія, Волинська регіональна дирекція національна суспільна телерадіокомпанія України, Мистецьке об’єднання «Куля» (м. Луцьк), Інститут культурної антропології Національної академії наук України.

Заявки на участь у Фестивалі подаються за адресою: 43025, м.Луцьк, П'ятницька гірка, 16, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.(0332) 771-039, тел./факс 723 546, Контактна особа: Баранюк Ігор Іванович.

До заявки додається фото учасника (учасників) у формі JPEG для оформлення акредитаційних документів: демозапис (аудіо, відео) 2-х запропонованих пісень у форматі МР3.

e-max.it: your social media marketing partner