Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Пряма онлайн трансляція

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на лекцію Н.В. Шелкової «Розп'яття і воскресіння Христа: смисли і символи»

e-mail Друк

 2401

28 листопада о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Розп'яття і воскресіння Христа: смисли і символи». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

І його розіп'яли ... Але спочатку продали, зрадили (учні!), били, плювали в Нього, знущалися, бичували, змусили знесиленого нести хрест і ... розіп'яли. Язичник, Понтій Пілат, не бачив в ньому провини і не хотів стратити, а свої, ізраїльський народ, який Він зціляв, воскрешав з мертвих, вчив, вибрав помилування для розбійника Варавви, а Христа вимагав розіп'яти. Чи не нагадує ця історія долю багатьох видатних людей і ставлення до них натовпу?.. Вічні проблеми: зради, особистості та натовпу, боротьби за владу, обробка свідомості натовпу можновладцями.

Але Бога, Любов та Істину розіп'яти не можна. Христос і Його любов воскресли. Осмислюючи кульмінацію життя Христа – Його розп'яття і воскресіння, лектор розмірковує над питаннями: Коли був розп'ятий Христос? Чому був розп'ятий Христос? Для чого Христос прийшов у цей світ? І запрошує всіх слухачів поміркувати над цими питаннями.

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка понад 140 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner