Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ПОЛОЖЕННЯ про II Регіональний фестиваль-конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»

Харків – європейське місто

 

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Опитування

A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на лекцію Шелкової Н.В.

e-mail Друк

  . . . 2. . 16.02.2018 1 copy

Запрошуємо на лекцію Шелкової Н.В. «Символізм Корану. Сура 2. Корова»

16 лютого 2018 року о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Корану. Сура 2. Корова». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

Коран є Священною Книгою ісламу. Іслам, іудаїзм і християнство називають «релігіями Книги», бо їх віровчення засноване на Священній Книзі: в іудаїзмі – це Танах, в християнстві – Біблія, в ісламі – Коран. При цьому ці релігії мають спільне коріння, загального засновника – Авраама (Ібрахім в ісламі). Більш того, читаючи Коран, створюється враження, що це – компіляція Біблії з невеликими вкрапленнями побутової конкретики, даної Аллахом – богом ісламу – людям. Але чи так це? Чим обумовлені ці повтори? Яка їхня символіка? Які головні ідеї Корану та ісламу, на ньому заснованому? Чому вірші Корану називаються аяти? Над цими та іншими питаннями пропонує поміркувати лектор, викладаючи зміст першої і другої сур (глав) Корану.

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка понад 140 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner