Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ПОЛОЖЕННЯ про II Регіональний фестиваль-конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»

Харків – європейське місто

 

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Опитування

A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на лекцію Шелкової Н.В. «Символізм Корану. Частина 3»

e-mail Друк

 545 copy

22 травня 2018 року о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться лекція з циклу «Символізм Священних текстів», тема: «Символізм Корану. Частина 3». Лектор - канд. філософських наук, релігієзнавець Шелковая Наталія Валеріївна.

Дана лекція присвячена викладу змісту і розкриттю символів другої сури Корану «Аль Бакара» («Корова»). Це, перш за все, п'ять стовпів (основ) ісламу: монотеїзм, п'ятиразова молитва, піст на місяць рамадан, паломництво до Мекки до храму Кааба і милостиня, а також головні приписи і заборони в ісламі. Також лектор розкриє слухачам сутність джихаду, який не обмежується відомою, та й то не в повній мірі, концепцією священної війни. Звертається увага на те, що Коран, на відміну від Біблії, носить більш конкретний характер і в силу цього викладає детальні приписи і заборони, що стосуються всіх сфер земного життя мусульман, особливе місце серед них займає розпорядження по відношенню до жінки і родинним правам та обов'язкам чоловіка і дружини, що й знайшло відображення в сурі «Аль Бакара».

Шелковая Наталія Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, філософ, релігієзнавець; авторка понад 140 наукових праць, опублікованих в Росії, США, Японії, Україні, Білорусії, Молдавії, у тому числі 2-х підручників з релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: релігієзнавство, філософія релігії, психологія релігії, компаративне релігієзнавство, етика, релігійна етика, філософська антропологія, російська релігійна філософія, соціальна філософія, соціальна психологія. Напрямок наукових досліджень: сутність та трансформації духовного світу особистості і духовного життя суспільства в світі, що змінюється.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

e-max.it: your social media marketing partner