Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

portal info

ПОЛОЖЕННЯ про II Регіональний фестиваль-конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»

Харків – європейське місто

 

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Календар подій

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт http://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Опитування

A+ R A-
Рейтинг статті:

Семінар-практикум для керівників аматорських фольклорних та фольклористичних колективів

e-mail Друк

 1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

2 жовтня 2018р. об 11.30 Обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва проводить семінар-практикум для керівників аматорських фольклорних та фольклористичних колективів закладів культури Харківської області та всіх бажаючих підвищити рівень професійної майстерності.

Тема семінару-практикуму: «Діяльність фольклорних та фольклористичних колективів у сучасному культурному просторі». У семінарі беруть участь:

Вовкун Василь Володимирович, народний артист України, генеральний директор – художній керівник Національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, український режисер, сценарист, культуролог;

Олійник Наталія Петрівна, провідний методист відділу з методичної роботи Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва;

Лук’янець Галина Василівна, заслужена артистка України, провідний методист лабораторії дослідження нематеріальної народної спадщини Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, керівник фольклорного гурту «Муравський шлях».

Фахівці познайомлять учасників семінару з особливостями побудови програми сценічного виступу фольклорного колективу; манерами народного співу на Харківщині; режисурою фольклорних обрядів і заходів на сучасному етапі.

У рамках семінару відбудеться круглий стіл за темою «Перспективи розвитку фольклорних та фольклористичних колективів на Харківщині та презентація фольклору в сучасному культурному просторі».

Початок семінару об 11.30 у приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62

Додаткова інформація за телефоном: (057)725-12-41 – Олійник Наталія Петрівна – провідний методист відділу з методичної роботи КЗ «ООМЦКМ»

e-max.it: your social media marketing partner