Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

Церемонія нагородження переможців обласних конкурсів до 25-ї річниці Дня незалежності України.

e-mail Друк

 DSC 0155 copy

21 серпня 2016 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулась церемонія нагородження переможців і номінантів  Обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони» та  конкурсу з виготовлення ляльки-мотанки «Слобожанський хоровод».  Урочистості відбулись за участі заступників голів районних державних  адміністрацій і міських рад, начальників відділів культури і туризму  та  завідувачів секторів культури. Церемонію нагородження відкрили Директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Яцина О.А., начальник управління культури Плотнік Н.А., директор центру культури і мистецтва Омельченко Л.Г.

В рамках огляду-конкурсу «Слобожанські  передзвони» були представлені  районами і містами області  оригінальні концертні програми за участі творчих колективів і виконавців, виставки робіт народних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, фільми-презентації  місцевих елементів нематеріальної культурної спадщини.

Серед найкращих концертних програм переможцями стали: Чугуївський район – перше місце,  Балаклійський і Золочівський – другі місця, Дергачівський і Кегичівський – треті. Серед міст найкращі: Ізюм – перше,  Куп´янськ – друге , Первомайський – третє місця.  Усі  інші концертні програми відзначені подяками у номінаціях.

У виставках майстрів декоративно-ужиткового мистецтва150 авторів Харківщини представили усе розмаїття традиційного мистецтва і сучасні витвори  народної творчості Слобожанщини. Найкращі виставки районів і міст нагороджені подяками у номінаціях.

За фільми – презентації елементів нематеріальної культурної спадщини нагороди отримали:  Ізюмський район – перше місце за  фільм «Традиційна народна медицина на Ізюмщині», Балаклійський район – друге місце за фільм «Балаклійська  юшка у три риби», Дергачівський район – друге місце  за фільм «Сало. Від порося до страви», Валківський район – третє місце  за фільм «Давня платівка»,  Первомайський район – третє місце за фільм «Традиції Різдвяних святок с.Киселі Первомайського району» і Чугуївський район – третє місце за фільм «Не чарівна чарівниця».

На 2-му поверсі центру культури і мистецтва експонується виставка «Слобожанський хоровод», що стала підсумком однойменного обласного конкурсу з виготовлення ляльки-мотанки. Протягом півроку творчі конкурсні групи фахівців у районах Харківської області проводили етнографічні дослідження традиційного українського чоловічого та жіночого одягу притаманного мешканцям району. У процесі виготовлення конкурсних ляльок-мотанок майстри використовували раритетні фото, експонати краєзнавчих музеїв, матеріали усної історії. Саме тому конкурс «Слобожанський хоровод» має велику культурологічну цінність. Усі 85 учасників творчих груп з 22 районів та 4 міст отримали Подяки за участь. За високий рівень виконавського мистецтва і вірність глибоким народним традиціям присуджені місця:  перше  – Богодухівському району, друге -   Лозівському району, третє – Валківському району.  Крім того, були відзначені райони в окремих номінаціях.

Усі нагороджені отримали подяки, дипломи, подарунки від Харківської обласної державної адміністрації, партнерів: туристичної компанії «Лайм», компанії «Іград», ПАТ «ФЕД» та мережі магазинів «Топольок».

e-max.it: your social media marketing partner

Виставки

Немає звітів для показу