Обласний конкурс з вишивки «Закодоване щастя» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Обласний конкурс з вишивки «Закодоване щастя»

 25112020

За підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації КЗ «Обласний організаційно методичний центр культури і мистецтва» оголошує обласний конкурс з вишивки «Закодоване щастя».

Конкурс проводиться з метою стимулювання вивчення та розвитку народних традицій Харківської області та популяризації декоративно-прикладного мистецтва, виявлення та підтримки молодих талановитих майстрів народного мистецтва.

У конкурсі можуть брати участь як окремі майстри, так і творчі групи.

Учасники конкурсу представляють журі  вишиті рушники майстринь від районів та громад Харківської області. До участі приймаються роботи, виконані за результатами дослідження регіональних традицій з вишивки за темою «Дерево життя».

В рамках конкурсу проводиться акція вишивання спільного рушника «Дерево життя Харківщини». Ескіз розроблено  Олександром Вакуленко,   майстром  петриківського розпису, заслуженим  майстром народної творчості України , Головою Харківського обласного осередка  Спілки народних майстрів народного мистецтва України.

Учасникам надається ескіз рушника, з зазначенням фрагменту вишивки для кожного учасника акції (загальний розмір рушника 7,2 х 0,9). Створюється спільний рушник за графіком його пересування від одного учасника до другого. Презентація спільного рушника відбудеться по завершенні його виконання.

По закінченні конкурсу поводиться виставка робіт учасників та нагородження переможців.

Детальні умови участі викладено у Положенні конкурсу. 

Заявки на участь надсилати до 15грудня  2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , та за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1taE0xBTM6Ya2IONTCEOHsVJ4C6vziRk4hWRHxveb1gY/edit?usp=sharing

тел/факс: (057) 725-12-36.

Прийом конкурсних робіт до 15 грудня 2020 р., за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

Відповідальна особа: Бондарчук О.О. Тел:  (057)725-12-48,  (057)725-12-46, (057) 725-12-47, 0968313670.

Виставки

Немає звітів для показу