Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 3 Votes )

Театральному колективу «Козачанські перлини» присвоєне на звання «народного»

Ще 19 жовтня 2012 року провідним методистом ХООМЦКМ Єрьоміним Т.Г. в Кзачолопанському СБК було переглянуто виставу самодіяльного театрального колективу «Казачанські перлини». За результатами цього перегляду було зроблено висновок щодо необхідності присвоєння цьому театру почесного звання «народного». І ось нарешті таке звання було присвоєне.

В колективі 25 чоловік, з яких 10 – молодіжний склад (16-22 роки) і 15 – дорослий ( до 53 років).

Старший склад театру у жовтні 2012 року показав виставу «Фараони» за п'єсою О. Коломійця.

І ось які висновки та методичні рекомендації зробив Тамаз Єрьемін: «Вистава призводить досить приємне загальне враження – артистам-аматорам доволі поважного віку вдається поводитися на сцені із майже дитячою безпосередністю, вони отримують дійсне задоволення від роботи на сцені. Хороше художньо-декоративне, музичне і шумове оформлення вистави.Попри вдало зроблений розподіл ролей за типажами, слід зауважити, що самодіяльним артистам не завжди удається триматися в образі та у «коридорі ролі», є недоліки і в сценічній мові. Не завжди утримується темпоритм – необхідне більш точне режисерське вистроювання розвитку дії і динаміки. До того ж вистава потребує скорочення. Та всі ці недоліки є абсолютно закономірними, адже колектив театру є в повному сенсі слова народним і працює без фахового керівника, на повному ентузіазмі і захопленні театром його учасниками. Винятковість і навіть унікальність цього колективу полягає також в персональному складі самодіяльної трупи, адже це солідні дорослі люди, які відбулися у житті: секретар та депутати селищної ради, начальник залізничної станції, заступник начальника відділу соціального захисту населення, фермер та старшина місцевого козацтва, вчителі і т. ін. Люди публічні, обтяжені громадською та професійною відповідальністю, сімейними турботами знаходять час у своєму щільному графіку, щоб займатися улюбленим хобі і, до того ж, робити дуже корисну справу: благодійні кошти, які збираються від вистав, витрачаються на благоустрій будинку культури, костюми і декорації. Та головним і зовсім вже безцінним є виховний, педагогічний ефект, що призводить такий колектив власним прикладом на місцевих дітей і молодь. Колектив театру користується великою повагою серед місцевого населення і керівництва району та селища. На виставі були присутні голова Казачолопанської селищної ради С.В.Задоренко, начальник відділу культури і туризму Дергачівської РДА Гузенко В.С. та депутат Дергачівської райради С.Г.Бережна. Виходячи з вищенаведеного, колектив безумовно потребує фахового керівника. Тож пропоную рекомендувати начальнику відділу культури і туризму Дергачівської РДА С.В. Гузенко підготувати документи на присвоєння самодіяльному театральному колективу «Козачанські перлини» почесного звання «народний».

І ось вже 23 грудня 2012 року наказом Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації цьому колективу було присвоєне звання «народного» і з 1 січня 2013 року введена посада керівника театрального колективу.

e-max.it: your social media marketing partner