Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

3003 info

Відділ культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля

A+ R A-
Рейтинг статті:

Ювілейний концерт дитячого хореографічного колективу «Надія» Богодухівського РБК, 3.04.2015

e-mail Друк

01

   3 квітня  2015 року на сцені Богодухівського районного будинку культури відбувся ювілейний концерт дитячого зразкового хореографічного колективу «Надія» (художній керівник і постановник Педан Надія Петрівна) під назвою «Гортаючи сторінки фотоальбому».

   Це була хвилююча і надзвичайна подія для колективу, святкування свого 10-річчя. Справжня окраса усіх концертів та масових заходів у місті та районі - танцювальний ансамбль «Надія», який об'єднав дітей віком від 3 до 17 років і сьогодні налічує 140 учасників, діє у Богодухівському РБК з 2005 року. Ініціатором створення колективу і незмінним його керівником є випускниця відділення хореографії Харківської державної академії культури Педан Надія Петрівна. У 2012 році до керівництва ансамблем приєдналася Рідкокаша Юлія Олександрівна. Завдячуючи постійному пошуку, наполегливості та енергії своїх молодих наставниць, колектив живе змістовним творчим життям, з кожним роком виростає його виконавська майстерність. До його репертуару входять як народні танці, так і сучасні хореографічні композиції. Вихованці хореографічного ансамблю «Надія» успішно демонструють свою майстерність на різноманітних міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних фестивалях та конкурсах, отримують високі нагороди за вагомий  внесок у розвиток самодіяльного хореографічного мистецтва.

   Святковий концерт складався з 21 номера суто естрадної і народної направленості, загальною тривалістю дві години. Концертну програму відкрила танцювальна візитівка «Хай живе Надія». Усі присутні у глядацькому залі – і почесні гості, і вірні друзі, і близькі дітлахів - палко вболівали та підтримували танцюристів і були цілковито захоплені виступами різновікових груп колективу. Особливо схвально зустрічали наступні номери: «Веселі гуси», «Хто в домі господар?», «Плескач», «Мав я раз дівчиноньку», «Малюки - дракончики», «Оркестр», «Парубоцькі викрутаси», «Чарівна скрипка», «Пламя», «Злиття стихій», «Ми маленькі діти», «Эх, яблучко». Здавалося, глядачам надали дивовижну можливість перегортати сторінки фотоальбому, кожна з яких являє собою теплий спогад з творчого життя колективу.

   Не залишились осторонь свята і випускники колективу, які отримали пам'ятні медалі з емблемою ансамблю і надписом – «Випускник». Деякі з них спеціально на ювілей своєї мистецької родини привезли красиві авторські постановки, інші - активно сприяли яскраво-ігровому оформленню презентацій концертних номерів, як то Анастасія Рубцова, яка в якості ведучої творчого вечора майстерно виконала роль Мері Попінс поруч із «неслухняними дітлахами» - Олександрою Грищенко та Марією Калініченко.

   На ювілейний концерт «Надії» з побажаннями подальшого злету юним танцюристам, а керівнику – творчої наснаги та цілеспрямованостізавітала почесна делегація, до якої увійшли: Шаров Володимир Анатолійович - голова Богодухівської Районної державної адміністрації; Зирянова Валентина Вікторівна -  радник голови Районної державної  адміністрації; Олексенко Наталія Іванівна - міський голова; Церковна Наталія Григорівна -  директор Районного будинку культури; Попов Дмитро Олегович - провідний методист з хореографічного жанру Харківського обласного організаційно – методичного центру культури і мистецтва. Шановані гості свята та авторитетні професіонали відзначили, що за 10 років існування колективу його керівництвом проведена величезна організаційно-постановча, педагогічно-виховна робота, підібрана різноманітна репертуарна програма, створені чудові номери та оригінальні сценічні костюми, усі учасники отримали гарну технічну підготовку, достатню виконавську майстерність та неповторний артистичний стиль.

   Особисто привітати Надію Педан з ювілеєм створеного нею колективу приїхала Людмила Семенівна Семенченко (Михлюк), керівник хореографічного ансамблю «Подоляночка» Центру дитячої та юнацької творчості м. Гайворона Кіровоградської області, в якому навчалася сама Надія. Художньо-сценічний подарунок ювілярам підготував вокальний гурт «Каприз» Богодухівського РБК (керівник - О. Михайлюченко), а вдячні та щасливо-задоволені батьки на під кінець концертного вечора презентували величезний і смачний торт.

   Ще раз вітаємо дитячий зразковий хореографічний колектив «Надія» з ювілейною десятою річницею творчої діяльності та щиро бажаємо невичерпного натхнення, нових яскравих постановок, увічливих шанувальників і вірних люблячих друзів.

Фотогалерея концерту:

e-max.it: your social media marketing partner