«Капітошкам» з Дергачів дали звання зразкових аматорів | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

«Капітошкам» з Дергачів дали звання зразкових аматорів

Виступ І дали не просто так. Шлях до звання «Зразковий аматорській колектив» учасникі «Капітошки»  заслужили, пройшовши скрізь виснажливі тренування та репетиціїї, виступи та участь у різноманітних обласних та загальнонаціональних конкурсах. Але найголовніший звітний концерт, який і був своєрідною перепусткою до звання, пройшов 12 грудня 2014 року у Дергачівському палаці культури, який є рідною домівкою для «Капітошок» (керівник колективу – Тетяна Авраменко).

Для того, щоб продемонструвати свої здібності в усій красі, колектив підготував концерт з 24 номерів, задіявши у виступі весь склад, а це не багато, не мало – 65 осіб. Окрім танців, на сцені були й вокальні номери у виконанні колективу «Веснянки» з того ж Дергачівського палацу культури.

Старша групаТакий важливий і великий виступ вимагав об'єктивною і фахової оцінки. Для цього було сформоване жюрі з висококваліфікованих спеціалістів: Кощавець Ірина Миколаївна заслужений діяч мистецтв, кавалер ордену княгині Ольги, доцент кафедри музично-інструментальної підготовки Харківської гуманітарної педагогічної академії, керівник зразкового ансамблю народного танцю «Джерельце»;

Мякіннікова Любов Миколаївна – заступник директора з культурно-дозвіллєвої  та творчої роботи Обласного організаційно – методичногоцентру культури і мистецтва, заступник голови атестаційної комісії, та завідувач відділу з культурно-масової роботи Обласного організаційно – методичного центру культури і мистецтва Чайка Ельвіра Миколаївна.

 

Виступає молодша групаПодивитись на виступ «Капітошок» прийшла повна зала людей, серед яких були як представники районної та міської влади Дергачів, так і прості мешканці. Вони мали змогу побачити хореографічні номери усіх вікових груп «Капітошок», серед яких були «Полька», «Український весняний», «Свінг», «Смуглянка», та інші.

Аттестаційна комісія відзначила високий рівень як самих виступів, так й організації концерту в цілому. Зокрема у підсумковому звіти відмічено «...Учасники колективу мають серйозну техніну та артистичну підготовку, високу сценічну культуру, професійні сценічні костюми та відповідний та якісний музичний супровід номерів».

Окремо, увагу приділили і керівниці колективу – Тетяні Авраменко. Члени журі у підсумку відзначили, що завдяки її праці, «Капітошки» мають гідну хореографічну підготовку, художній смак, розуміють філософію танцю та володіють необхідною дисципліною.

І ось хвилюючий момент – рішення аттестаційної комісіїї. Весь коллектив із завмиранням серця чекав вирішального вердикта. Але хвилювання були даремними – 12 грудня 2014 року увійде в історію коллективу «Капітошка», як день отримання нового почесного статусу – «Зразковий аматорський хореографічнй коллетив»!

Відео концерту можна переглянути тут