Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

opros 22
 
25 26 06 22
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

war

Division of Research and the revival of arts and crafts and exhibitions

A+ R A-
Article rating:
( 2 Votes )

Запрошуємо на майстер-класи з кераміки Олександра Жовновського

E-mail Print

Майстер-класи з кераміки Олександра Жовновського  Нагадуємо, що під час роботи виставки «Яскраві миті творчості» у центрі культури і мистецтва відбуватимуться майстер-класи харківського майстра з художньої кераміки Олександра Жовновського.

Майстер-класи з кераміки Олександра Жовновського Людина з давніх часів використовує вироби з глини для практичних цілей та для задоволення естетичних потреб. Кераміка - це пластичний матеріал, що має масу унікальних властивостей. Окрім того, що цей вид художньої діяльності сприяє самовираженню в мистецтві, також відмічають його терапевтичні властивості. Під час роботи з глиною відбувається діалог людини та природи. За допомогою рук майстра та природних особливостей матеріла створюється нова форма, яка є унікальною та неповторною, бо кожного разу сідаючи за гончарний круг автор до останнього не може знати який бути результат його творчості.

В цьому можна було переконатися під час відкриття виставки «Яскраві миті творчості» на майстер-класі, який провів Олександр Жовновський. Особливу увагу він приділив техніці молочного обжигу. Використання молока надає виробам неповторного відтінку та посилює цілющі властивості глини. Виріб обробляється молоком після першої термічної оброки, для того, щоб під час другого обжигу проявити свій колір.

03Для практичної частини учасникам майстер класу знадобилось наступне:

- глина;

- гончарне коло;

- вода;

- фартух;

- спеціальні прилади для роботи з глиною.

1Все необхідне було надано майстром на початку практичної роботи.

Після теоретичного вступу учасники майстер класу почали один з найвідповідальніших моментів – розминання шматка глини. Від цього етапу
залежить те, наскільки м'якою та податливою буде глина під час роботи.

Після цього матеріал розміщується на гончарному крузі, та розпочинається робота над майбутньою формою.

Після того, як було сформовано обрис майбутнього виробу, майстер запропонував декілька способів декорування на смак учасників майстер-класу.

В результаті майстер-класу відвідувачі отримали готовий виріб з глини, зроблений власноруч, та незабутні враження від спілкування з харизматичним майстром керамічної справи Олександром Жовновським.

Під час експонування виставки кераміки «Яскраві миті творчості» до 19 грдня 2012 року планується проведення серії майстер-класів для дітей та дорослих.

Попередній запис за тел.:

+38-050-402-42-13, (057) 700-35-79.

Адреса центру: м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

 -

e-max.it: your social media marketing partner

Exhibitions

No records to display