Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Division of Research and the revival of arts and crafts and exhibitions

A+ R A-
Article rating:
( 2 Votes )

У «Казковий вернісаж» перетворилась виставкова зала центру культури та мистецтва

E-mail Print

виставка Казковий вернісажРіздвяні та новорічні панно у техніці печворку, ляльки, інтер’єрні іграшки та ялинкові прикраси: у центрі культури і мистецтва 24 грудня відкрилася виставки художнього текстилю «Казковий вернісаж».

В експозиції представлені як авторські роботи, так і колективні. Наприклад, велике панно-килим «Знаки зодіаку», зроблене у техніці печворку, складається з окремих робіт усіх учасниць виставки - 12-ти майстринь харківського Клубу клаптикового шиття «Чарівна скринька».

«Наша експозиція складається з чотирьох частин, - розповіла організатор виставки та член клубу клаптикового шиття «Чарівна скринька» Ганна Ніколаєва. – Одна частина – зимова. Це роботи, які були зроблені спеціально для цієї виставки. Друга частина – «Зірки», це абстрактні панно, декілька робіт, що були виконані для київського міжнародного фестивалю клаптевого шиття, у якому брав участь наш клуб. Третя частина – «Казка про Лускунчика». Це роботи наших майстринь для московського проекту, які ми зробили спільно з музеєм театрального мистецтва ім. Бахрушина у Москві. Четверта частина – це наші колективні роботи».

виставка Казковий вернісаж

Це остання виставка, яку було відкрито у центрі культури і мистецтва у 2012 році.

 «Цього року у нашому центрі було дуже багато виставок, у нас тут чотири зали, і майже кожні два тижні у них змінювалася експозиція, але найбільший фурор, безумовно, викликали саме експозиції майстрів печворку, - підкреслила заступник директора центру культури і мистецтва Любов Мякіннікова. – Цього року на базі нашого центру відбувся міжнародний фестиваль художнього текстилю «Берегиня», були тематичні виставки протягом року, і що дивно: кожна з них була зовсім не схожа на інші. Кожного разу нові роботи, нові теми, нові ідеї. Ось і ця виставка «Казковий вернісаж» створює дійсно казкову атмосферу».

Додає казковості і ялинка, прикрашена іграшками, зробленими майстринями печворку. Під час відкриття і відвідувачам можна було спробувати самим створювати казку: учасниці виставки провели майстер-класи – Надія Столярова з виготовлення ялинкових прикрас, а Ірина Луценко зі створення різдвяних янголів (за технікою ляльок-мотанок). Прямо на очах виникали ялинкові цукерки, різдвяні кошики, сніжинки з картону, тканини та блискіток, сніговички, мухоморчики та інші елементи вбрання для новорічно-різдвяних дерев. Тут можна було дізнатися про символічну складову традиційних православних прикрас (янголів) та про народну техніку виготовлення мотанок без ножиць та голки.

До речі, під час проведення виставки приймаються групові замовлення на проведення майстер-класів з виготовлення новорічних ляльок-мотанок та ялинкових прикрас для школярів та дорослих. Дізнатися більше інформації можна за телефоном 728-16-47.

Виставка проходитиме до 31 січня 2013 року за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставковий зал 1-го поверху.

Час відвідувань: з понеділка по суботу, з 10.00 до 17.30.

Довідка. Виставка об'єднує роботи 12 майстринь харківського Клубу клаптикового шиття «Чарівна скринька»: Ольги Ківшар, Ірини Фоміної, Людмили Кривенко, Ганни Ніколаєвої, Ольги Ахтирської, Ганни Титкової, Ірини Луценко, Ольги Кафтанової, Зінаїди Василенко, Ірини Горобченко та Ірини Рижикової.

виставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісажвиставка Казковий вернісаж

e-max.it: your social media marketing partner

Exhibitions

No records to display