КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


afisha 00
 
Sunny art fest
 
kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Department of the Intangible Cultural Heritage Research and Creative Industries

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Виготовлення сенсорного пакету для малювання

E-mail Print

 DSC 0037 copy copy copy copy copy copy copy

15 червня в рамках соціокультурного проекту «Сонячні діти» в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся майстер клас для сонячних дітей та їх батьків з виготовлення сенсорного пакету для малювання.

Окрім того, що це заняття було надзвичайно цікавим як для дітей, так і для дорослих, воно несло в собі цілу низку виховуючих та розвиваючих завдань.

Всі діти люблять малювати, коли це в них добре виходить. Малювання олівцями та пензлем вимагає високого рівня володіння технікою малювання, сформованих навичок і знань, прийомів роботи. Дуже часто відсутність цих знань і навичок швидко відвертає дитину від малювання, бо в результаті її зусиль зображення не близьке до задуму або реального об'єкта, який вона намагалась зобразити. Використання нетрадиційних способів зображення на нашому майтер-класі допомогло урізноманітнити здібності дітей до малювання, пробудити інтерес до дослідження образотворчих можливостей матеріалів. В процесі сенсорного малювання у дітей розвивалось відчуття і сприймання, формування уявлень про зовнішні властивості предметів: їх форму, колір, розмір, положення у просторі тощо. До того ж, малювання незвичайними матеріалами і оригінальними техніками дозволило дітям відчути незабутні позитивні емоції, розкрити можливість використання добре знайомих їм предметів в якості художніх матеріалів.

Поставлену задачу  майстер-класу – головне не кінцевий продукт (малюнок або виріб), а розвиток особистості, формування впевненості у своїх здібностях – було перевиконано. А отримані в результаті роботи яскраві та позитивні картинки не залишили байдужим жодного з присутніх, та подарували багато радісних моментів задоволення від своєї роботи дітям.

e-max.it: your social media marketing partner