Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Department of Cultural Work and Recreation

A+ R A-
Article rating:
( 4 Votes )

Ансамбль „Стожари” та хор Золочівського районного Будинку культури підтвердили звання народного

E-mail Print

стожари14 грудня 2011 року в Золочівському районному Будинку культури відбувся творчий звіт двох народних колективів: народного хору та вокального ансамблю „Стожари" на підтвердження почесного звання «народний».

Членам атестаційної комісії і глядачам були представлені дві програми на два відділення. У першому свою концертну програму представив вокальний ансамбль „Стожари" (керівник Різниченко В.П.). Цей колектив розпочав свій виступ піснею Г. Татарченка на слова С. Литвина „Україна" за участю дитячих колективів: вокального і танцювального (20 чоловік.)

Ансамбль у складі п'ятьох молодих співачок виконав українські популярні народні пісні „Ой, чий то кінь стоїть", „Ой, по під гай зелененький" , а також попурі на теми українських пісень з репертуару Таісії Повалій та інші.

Дві пісні і три колядки були виконані без музичного супроводу - акапела. В репертуарі колективу також прозвучали пісні відомих українських авторів: Д. Бортнянського, М. Мозгового (музика), Ю. Рибчинського (вірші), російського композитора - А. Ешпая і харківського - М. Стецюна. Виступ колективу був тепло прийнятий слухачами, яких було до 500 чоловік.

У другому відділенні концерту творчий звіт представив народний хор Золочівського районного Будинку культури під керівництвом С.С.Кобзева. Програму відкрили „Привітальною" композитора А.Пашкевича на сл. В.Крищенка. Серед 17-ти представлених творів були українські народні пісні в обробці І.Бідака, В.Марчака, В.Захарченка.

У концертній програмі хору були представлені також : солістка С.Михайська, дует у складі : О Білуха і В.Ільенко, тріо у складі: О.Білуха, І.Ракецька, О.Правденко.

Атестаційна комісія відзначила високий професійний рівень виконавської майстерності учасників хору, високий художній рівень представленої програми. За висновками комісії, творчі звіти вокального ансамблю „Стожари" і народного хару Золочівського РБК підтвердили, що колективи стабільні, мають професійну підготовку, плідно та сумлінно працюють, постійно підвищують вокальну майстерність, беруть участь у культурно-мистецьких заходах районного, обласного і міжрегіонального рівнів, що відповідає вимогам положення про „народний" колектив.

Члени обласної атестаційної комісії визначилися, що подаватимуть колегії управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації вокальний ансамбль „Стожари" і народний хор Золочівського РБК на підтвердження колективам почесного звання „народний".

Довідка. Склад атестаційної комісії: голова атестаційної комісії – начальник відділу мистецтв та культурно-просвітницької роботи управління культури і туризму облдержадміністрації Н.М. Стройнова., секретар комісії – заввідділу культурно-дозвіллєвої діяльності та клубної роботи ООМЦКМ Е.М. Чайка, члени комісії: головний спеціаліст відділу мистецтв та культурно-просвітницької роботи управління культури і туризму облдержадміністрації А.А Гавриш., заступник директора ООМЦКМ Л.М. Мякіннікова, головний хормейстер Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю М.М. Когутич, доцент кафедри духових та естрадних інструментів Харківської державної академії культури, доктор мистецтвознавства В.М. Откидач. Також на звіті були присутні: – заступник голови Золочівської райдержадміністрації І.М. Тарасенко та начальник відділу культури і туризму Золочівської райдержадміністрації. О.П. Сопіна.

e-max.it: your social media marketing partner