Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

dovgenkofest

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2019
M T W T F S S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Department of Cultural Work and Recreation

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Харківські «квітки» заспівали на «Фольк-music» про те, як «зацвіла у лузі лоза»

E-mail Print

«Квітка» на «Фольк-music»

16 березня 2013 року народний вокальний ансамбль «Квітка» Дергачівського районного Будинку культури взяв участь у телевізійному проекті «Фольк-music» на каналі «Перший національний». На записі чергової програми проекту дівчата заспівали народну українську пісню «Зацвіла в лузі лоза». В ефірі їх виступ можна буде побачити в кінці квітня.

«Квітка» на «Фольк-music» «Фольк-music» - це один з популярніших телевізійних проектів каналу «Перший національний». У кожному випуску перед глядачами постають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків нашої країни. Учасники проекту нерідко представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів, або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

Творча група телевізійного проекту «Фольк-music» та її ведуча Народна артистка України Оксана Пекун запросили для участі у проекті Народний вокальний ансамбль «Квітка» з Харківщини. Колективу запропонували обробити народну пісню «Зацвіла в лузі лоза».

«Пісня дуже складна, в ній всього чотири рядки, - прокоментувала керівник ансамблю «Квітка» Наталя Бондаренко. – Наш аранжувальник Володимир Откидач зробив пісню складною за структурою, поліфонічною з трьома ритмічними переходами від більш повільного традиційного виконання до швидкого естрадного».

«Квітка» на «Фольк-music» Переспівати народну пісню у своїй інтерпретації – це не легка справа, бо фольклорна пісня є дуже специфічною за мелодією та текстом. До ефіру ансамбль готувався дуже ретельно.

Виступ Народного Вокального ансамблю «Квітка» на Першому Національному каналі України дуже сподобався організаторам, всі творці програми були настільки в захваті від почутого та побаченого, що навіть захотіли відзняти сюжет про фольклорні колективи Дергачівського району і показати його перед виступом «Квітки» у ефірі.

Крім того, в кінці року організаторами «Фольк-music» запланований фінальній концерт, в програму якого ввійдуть кращі пісні учасників проекту 2013 року, відібрані компетентним журі. В минулому році народний вокальний ансамбль «Квітка» був запрошений до Києва на запис новорічного підсумкового концерту, а в цьому тим паче є привід чекати на почесне запрошення.

e-max.it: your social media marketing partner