Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Department of Cultural Work and Recreation

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Харківські «квітки» заспівали на «Фольк-music» про те, як «зацвіла у лузі лоза»

E-mail Print

«Квітка» на «Фольк-music»

16 березня 2013 року народний вокальний ансамбль «Квітка» Дергачівського районного Будинку культури взяв участь у телевізійному проекті «Фольк-music» на каналі «Перший національний». На записі чергової програми проекту дівчата заспівали народну українську пісню «Зацвіла в лузі лоза». В ефірі їх виступ можна буде побачити в кінці квітня.

«Квітка» на «Фольк-music» «Фольк-music» - це один з популярніших телевізійних проектів каналу «Перший національний». У кожному випуску перед глядачами постають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків нашої країни. Учасники проекту нерідко представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів, або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

Творча група телевізійного проекту «Фольк-music» та її ведуча Народна артистка України Оксана Пекун запросили для участі у проекті Народний вокальний ансамбль «Квітка» з Харківщини. Колективу запропонували обробити народну пісню «Зацвіла в лузі лоза».

«Пісня дуже складна, в ній всього чотири рядки, - прокоментувала керівник ансамблю «Квітка» Наталя Бондаренко. – Наш аранжувальник Володимир Откидач зробив пісню складною за структурою, поліфонічною з трьома ритмічними переходами від більш повільного традиційного виконання до швидкого естрадного».

«Квітка» на «Фольк-music» Переспівати народну пісню у своїй інтерпретації – це не легка справа, бо фольклорна пісня є дуже специфічною за мелодією та текстом. До ефіру ансамбль готувався дуже ретельно.

Виступ Народного Вокального ансамблю «Квітка» на Першому Національному каналі України дуже сподобався організаторам, всі творці програми були настільки в захваті від почутого та побаченого, що навіть захотіли відзняти сюжет про фольклорні колективи Дергачівського району і показати його перед виступом «Квітки» у ефірі.

Крім того, в кінці року організаторами «Фольк-music» запланований фінальній концерт, в програму якого ввійдуть кращі пісні учасників проекту 2013 року, відібрані компетентним журі. В минулому році народний вокальний ансамбль «Квітка» був запрошений до Києва на запис новорічного підсумкового концерту, а в цьому тим паче є привід чекати на почесне запрошення.

e-max.it: your social media marketing partner