Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

dovgenkofest

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

New Video

View Video

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2019
M T W T F S S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Laboratory studies of the Intangible Cultural Heritage

A+ R A-
Article rating:

Кроковеє коло: перший етап творчих змагань…

E-mail Print

 

 17621841 1402076519844774 8435942872563389296 o copy

26 березня 2017 року  пройшов перший етап XVІ  Відкритого  фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді – конкурс традиційних художніх ремесел. В змаганні взяли участь 166 юних майстрів з Харківської області (Валківський, Харківський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Зміївський, Сахновщинський,  Нововодолазький, Богодухівський райони та міста Чугуїв, Ізюм, Лозова, Харків), а також  гості з міста Суми (спеціалізована школа  № 29).

В цьому році до постійних організаторів фестивалю (Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та Спілки етнологів та фольклористів м. Харкова) приєдналась Харківська державна академія дизайну і мистецтв. Співробітники творчого Вишу підтримали проведення конкурсу у стінах закладу, забезпечили учасників необхідними робочими місцями, організували цікаві презентації та майстер-класи на кафедрах по закінченню змагань.

Урочисте відкриття фестивалю відбулося в залі академії за участі фольклорного гурту «Муравський шлях» (керівник – Галина Лук’янець). З теплими словами до учасників звернулися заступник директора з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Любов Миколаївна Мякіннікова та завідуючий кафедрою інженерно-технічних дисциплін, професор, голова профкому Харківської державної академії дизайну і мистецтв Іван Геннадійович Бондарчук.

Роботи конкурсантів оцінювали члени журі: Вакуленко Олександр Сергійович, провідний методист обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, голова Харківського обласного осередку Національної Спілки майстрів народного мистецтва,  Заслужений майстер народної творчості України; Бондаренко Михайло Юрійович, голова Харківського відділення Всеукраїнської спілки молодих дослідників фольклору; Євсєєва Ольга Євгенівна, завідувач відділу народного мистецтва Слобожанщини Харківського художнього музею, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва, майстер з вишивки та Олійник Наталя Петрівна, аспірант Харківської державної академії культури, голова    Спілки  етнологів та  фольклористів   м. Харкова.

17635419 1402076716511421 6756494850365170564 o

17632058 1402073639845062 5426458707880402449 o

17622048 1402073889845037 190181325669894047 o

 

 

 

 

 

 

 

За висновками журі визначено переможців:

КЕРАМІКА

Одинцова Богдана  (Сумська спеціалізована школа № 29, кер. – Соломенцева Тетяна Валеріївна);

Новознова Юлія (Валківська дитяча школа мистецтв, кер. – Кравченко Лілія Володимирівна);

Антюкова Ніколь, Ігнатова Наталія, Шабанова Олександра, Марченко Данило, Надьон Олена (Харківський районний ЦДЮТ, кер. – Подольська Людмила Павлівна);

Гамурарь Вікторія (Красноградський районний ЦДЮТ, кер. – Біленко Лариса Миколаївна);

Поліщук Ярослава (Станція юних техніків № 1 м. Харкова, кер. – Ткаченко Ірина Юріївна).

ВИШИВКА

Лопарьова Анастасія (Сумська спеціалізована школа № 29, кер. – Євдокименко Владлена Петрівна);

Погореленко Крістіна, Кваша Поліна, Шиян Марія, Полякова Карина, Коноваленко Юлія, Теницька Анастасія (Ізюмський БДЮТ, кер. – Горенко Марія Антонівна);

Сергієнко Ірина (Лозівська ЗОШ № 3, кер. – Громило Надія Юріївна).

ВИРОБИ З БІСЕРА

Новікова Дар’я (Чкаловський НВК Чугуївського району, кер. –  Далькіна Валентина Володимирівна);

Зінов’єв Максим (Чкалівський навчально-виховний комплекс Чугуївського  району, кер. – Михайлова Лариса Миколаївна);

Шпиталенко Марина, Буклей Дарина, Дерека Світлана (Нововодолазький БДЮТ, Кер. – Цяцька Ольга Миколаївна);

Чепенко Анна (Чугуївський районний БДЮТ, кер. –  Путівська Інна Миколаївна);

Антонюк Єлизавета, Полупан Валерія, Ткачова Ксенія (ЦДЮТ № 3 м. Харкова, кер. – Кононова Ольга Петрівна).

ХУДОЖНІЙ  РОЗПИС

Божко Марія, Кучугура Марія, Перцева Катерина (Кегичівська дитяча музична школа, кер  – Коношко Ганна Георгіївна);

Жижера Вікторія, Загребельна Галина (Нововодолазький БДЮТ, кер. – Мишак Світлана Миколаївна);

Богачева Тетяна (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Рідна Олена Миколаївна);

Білецька Ксенія (Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Лісунова Людмила Володимирівна);

Пономарьова Анастасія (ПДЮТ «Істок» м. Харкова, кер. – Астапова Вікторія Леонтіївна).

ВИТИНАНКА

Александрова Ангеліна, Олійник Емілія (Харківська дитяча

художня школа № 1 ім. І.Ю. Рєпіна, кер. – Денисенко Наталія Сергіївна);

Бабій Вікторія (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Рідна Олена Миколаївна);

Колесник Жанна, Давиденко Дар’я (Дитяча художня школа № 1

ім. І. Ю. Рєпіна  м.  Харкова, кер. – Димарецька Олена Валентинівна);

Вольська Анна, Шуть Дар’я (Кегичівська дитяча музична школа, кер.  – Коношко Ганна Георгіївна).

ПИСАНКАРСТВО

Грищенко Анна (Кегичівська дитяча музична школа, кер. –  Коношко Ганна Георгіївна);

Панова Катерина (ЦДЮТ № 1 м. Харкова, кер. –  Талашко Валерія Романівна);

Цвіркун Анна, Товстик Анна (Нововодолазький БДЮТ, кер. – Коваль Ольга Володимирівна);

Жовта Олександра (Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Волкова Лариса Володимирівна);

Редько Валерія (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості,

кер. – Рідна Олена Миколаївна);

Герасименко Олександра (Лозівська ЗОШ № 3, кер. – Громило Надія Юріївна).

НАРОДНА  ЛЯЛЬКА

Левченко Вікторія, Зикова Аліса, Кулікова Ольга (Клуб «Оксамит» м. Харків, кер. – Дубровська Марина Андріївна);

Берківець Анастасія, Лисицька Катерина (Богодухівський  районний Будинок культури, кер. – Подолінна Любов Миколаївна);

Шило Софія (Валківська дитяча школа мистецтв, кер. –  Тимошенко Ольга Володимирівна).

ВИРОБИ З СОЛОМКИ

Тамаревська Олександра, Дубина Максим, Ошурко Сергій, Шеремет’єва Анастасія (Ізюмський ЦДЮТ, кер. – Воловик Галина Іванівна);

Володіна Маргарита (Зміївський ЦДЮТ, кер. – Курило Наталія Валеріївна).

ТКАЦТВО

Кісільова Анастасія (Кегичівська ДМШ, кер. – Пугач Марина Михайлівна);

Петровська Маргарита (Сумська спеціалізована школа № 29, кер. – Шульженко Ірина Олексіївна).

РІЗЬБЛЕННЯ

Биченко Дмитро, Фофанова Лілія (Кегичівський БДЮТ, кер. – Фофанов Олександр Анатолійович);

Мартиненко Василь (Сумська спеціалізована школа № 29, кер. – Кириченко Лариса Михайлівна);

Дручек Владислав (Красноградський районний Центр позашкільної освіти, кер. – Шевченко Юрій Васильович).

ПЛЕТІННЯ  З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Крикун Богдана, Махінова Аліса (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Сорока Наталія Анатоліївна);

Аріфуліна Яна, Назаренко Ангеліна (Харківський Палац дитячої та юнацької творчості, кер. – Сорока Наталія Анатоліївна).

Наступні етапи фестивалю відбудуться за декілька днів: в залі ООМКЦМ 2 квітня  з 10.00 пройдуть конкурси «Автентичний гуртовий спів», «Автентичний солоспів» та «Фольклористично-етнографічні дійства»,  5 квітня о 10.00 переможці конкурсу майстрів відкриють виставку своїх кращих робіт та отримають дипломи, подарунки від організаторів та спонсорів фестивалю. Того ж дня, 5 квітня розпочне роботу учнівська науково-практична конференція «Етнологія і фольклористика».

Більше фото тут:  https://www.facebook.com/www.cultura.kh.ua/posts/1402071373178622

e-max.it: your social media marketing partner

Blog Expedition

Prev Next

Щоденник експедиції с. Вязова Краснокутського району Харківської області 1-5 лютого 1988 р.

  Щоденник експедиції с. В'язова Краснокутського району Харківської області 1-5 лютого 1988 р. Можн...

Read more

Бєлгородський район Бєлгородської області, 18-21 вересня 2012 р.

Фольклорно-етнографічна експедиція „Стежками Слобожанщини" по населенним пунктам Бєлгородської облас...

Read more

Борисівський район Бєлгородської області, 14-18 серпня 2012 р.

Фольклорно-етнографічна експедиція „Стежками Слобожанщини" по населеним пунктам Бєлгородської област...

Read more

м. Балаклія Харківської області, 24 березня 2011 р.

Експедиційний виїзд до м. Балаклія Харківської області Експедиційний звіт Лук'янець Г.В. 24 березн...

Read more

с. Петрівка Золочівського району Харківської області. 2 жовтня 2011

с. Петрівка Золочівського району Харківської області Експедиційний звіт Лук'янець Г.В.   2 жовтня...

Read more

смт. Котельва Полтавської області. 27-28 липня 2011

Експедиція лабораторії досліджень нематеріальної спадщини 27-28 липня 2011 року смт Котельва Полтавс...

Read more

Record Library

Prev Next

«Без кукілю, без мітлиці» (щедрівка) с. Киселі Первомайський район, Харківська область

Read more

«Ішла Марія з монастиря» (колядка) с. Киселі Первомайський район, Харківська область

Read more

«Меланія пребагата» (щедрівка) с. Киселі Первомайський район, Харківська область

Read more

«У віконця старенькая мати» (балада) с. Деревки Котелевський район, Полтавська область

Read more

«Та й понад нашим яром» (лірична) с.м.т. Котельва, Полтавська область

Read more

«Та й ішов козак дорогою» (балада) с. Михайлівка Котелевський район, Полтавська область

Read more

«Ой нема гірш нікому» (балада) с.м.т. Котельва, Полтавська область

Read more

«Ой на вої нарожденні» (колядка) с.м.т. Котельва, Полтавська область

Read more

«Не кропи мати водою» (весільна) с.м.т. Котельва, Полтавська область

Read more

«А до мене вечірком» (жартівлива) с.м.т. Котельва, Полтавська область

Read more

«А в нашого пана береза стояла» (щедрівка) с.м.т. Котельва, Полтавська область

Read more

«Славлено, преславлено» (весільна) м. Балаклія, Харківська область

Read more

«Смутний вечір, тихий ранок» (лірична) м. Балаклія, Харківська область

Read more

«Короваю, наш раю» (весільна) м. Балаклія, Харківська область

Read more

«Уже сонце котиться» (буряшна) с. Огиївка, Сахновщинський район, Харківська область

Read more

Notations and Lyrics

Prev Next

"Уже сонце котиться" (буряшна) с. Огиївка, Сахновщинський район, Харківська область

Read more

"Ой, паночку наш, наш" (буряшна) с. Клюшниківка, Миргородський район, Полтавська область

Read more

"Ой чиє ж то козеня?" (жнивна) сел. Польова, Дергачівський район, Харківська область

Read more

"Ой люди люди вороги" (весільна) с.В'язова, Краснокутський район, Харківська область

Read more

"Горе ж тому а й лебедику" (лірична) с.Матяшівка, кут.Ліски, Полтавська область

Read more

"По той бік гора" с.В'язова, Краснокутський район, Харківська область

Read more

"Ой то й на горі" (колядка) с.В'язова, Краснокутський район, Харківська область

Read more

"Вітер віє..." с.В'язова, Краснокутський район, Харківська область

Read more

"Ой, сонце низенько" (весільна) с.Терни, Лубенський р-н, Полтавська область

Read more

"Ой, з-за гір, з-за гір вилітав сокіл" (козацька) с.Гоголеве (хут.Марченки), Полтавська область

Read more

"Лежить чумак" (чумацька) с.Матяшівка, Великобагачанський р-н, Полтавська область

Read more

"Ой рано куры запяли" (колядка) с.Журавлевка, Белгородский район, Белгородская область РФ

Read more

"На горі, горі, горіли огні" (колядка) с.Стригуни, Борисівський район, Бєлгородська область РФ

Read more

"Смутний вечір, тихий ранок" (лірична) м.Балаклія, Харківська область

Read more

"Славлено, преславлено" (весільна) м.Балаклія, Харківська область

Read more