Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo grant eng

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

October 2020
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

Division of Investment and Socio-cultural Development

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Оголошено 10-й раунд конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами

E-mail Print

Оголошено 10-й раунд конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами Конкурс проводиться Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в рамках програми „Бібліоміст” і призначений для публічних бібліотек України. Тема раунду для сільських закладів: „Бібліотеки – центри громадських ініціатив”.

Мета конкурсу полягає у виробленні та підтримці нових, унікальних, непересічних ідей у бібліотечному середовищі, які допоможуть перетворити бібліотеки на затишні й комфортні місця для навчання, використання комп’ютерів та Інтернету, тим самим надаючи можливість окремим особам і всім громадам досягати своїх цілей. Конкурс заохочує бібліотекарів розробляти проекти у співпраці з членами громади, вживати заходів, спрямованих на залучення нових користувачів до бібліотек, і демонструвати, як бібліотеки слугують їхнім інтересам та задовольняють їхні потреби. Особливу увагу буде надано проектам, у яких бібліотека працюватиме з групою населення, яка наразі не відвідує бібліотеку, та проводитиме заходи поза межами бібліотеки і позиціонуватиме себе як інноваційну установу, що запропонує нові послуги громаді.

Проекти повинні бути спрямовані на вирішення найбільш актуальних проблем місцевої громади. Розробка і реалізація проектів покликана підвищувати соціальну і громадянську активність мешканців села, актуалізувати громадянську позицію учасників.

Заявки від бібліотек – переможниць конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами у 2010-2012 рр. у цьому раунді не розглядатимуться. Конкурсна комісія не буде розглядати неповні заявки (відсутні анкети, незаповнені поля). Останній термін подання заявок–7 вересня 2012 р. Детальна інформація про умови конкурсу та надсилання заявок: www.bibliomist.org.

e-max.it: your social media marketing partner