Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo grant eng

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Division of Investment and Socio-cultural Development

A+ R A-
Article rating:
( 3 Votes )

Проект створення кіностудії «Х-film» було відзначено на Міжрегіональному інвестфорумі у Харкові

E-mail Print

 

Х-фільм6 грудня у Харкові відбувся Міжрегіональний інвестфорум «Інвестиційна карта України: національні проекти, потенціал регіонів, нові можливості для бізнесу», який проводився Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України. Серед інших інвестпроектів, які прийнято до реалізації, на форумі було відзначено і розроблені за ініціативою центру культури і мистецтва: «Міжнародний центр мистецтв «Мегаполіс» та «Кіностудія «X-film».

У роботі Форуму взяли участь керівництво Харкова та області, інших регіонів України, представники Держінвестпроекту, провідних підприємств регіону, бізнес-асоціацій, експерти у сфері інвестиційної діяльності.

«У 2011 році ми першими підписали Меморандум про співпрацю з Держінвестпроектом, який три місяці тому перетворився вже в договір про співпрацю, включивши в себе пункт про реалізацію на території області 10 національних проектів - найбільшу кількість нацпроектів серед усіх регіонів України, - підкреслив у ході форуму голова ХОДА Михайло Добкін. - Договір про співпрацю включає також роботу з реалізації регіональних інвестпроектів, які були визначені спільними зусиллями в результаті проведення Конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи».

Х-фільмОдним з найважливіших факторів покращення інвестиційного клімату стало відкриття в Харкові півтора року тому єдиного вікна для інвесторів - Єдиний дозвільний центр, в якому видається більше 80 документів дозвільного характеру.

«Для інвестора важливо, щоб його хтось підтримав і зрозумів. Саме у Харкові вирішуються проблеми так, щоб бізнес міг розвиватися. Я готовий сказати, що Харків відкритий для бізнесу», - зазначив директор з розвитку бізнесу «PricewaterhouseCoopers Україна» Енді Кузич.

Директор Департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України Василь Федюк наголосив, що Харківська область – одна з небагатьох, де Рада інвесторів працює. Про успіхи у інвестиційній політиці свідчить те, що серед затверджених інвестпроектів є навіть у сфері культури.

Х-фільм«Кластером культури і туризму було ініційовано декілька інвестиційних проектів, - підкреслив директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександр Дудка. - І хоча інвестиційні проекти «Міжнародний центр мистецтв «Мегаполіс» та «Кіностудія «X-film», розроблені обласним центром культури і мистецтва, можливо, сьогодні виглядають до певної міри фантастично, але я в них вірю».

До речі, конкурс інноваційних та інвестиційних проектів у наступному році розпочнеться з 1 лютого. Крім того, для фінансування інноваційних проектів планується створення Регіонального фонду венчурного капіталу «Слобожанські інновації».

e-max.it: your social media marketing partner