Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo grant eng

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

dovgenkofest

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2019
M T W T F S S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Division of Investment and Socio-cultural Development

A+ R A-
Article rating:
( 3 Votes )

Проект створення кіностудії «Х-film» було відзначено на Міжрегіональному інвестфорумі у Харкові

E-mail Print

 

Х-фільм6 грудня у Харкові відбувся Міжрегіональний інвестфорум «Інвестиційна карта України: національні проекти, потенціал регіонів, нові можливості для бізнесу», який проводився Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України. Серед інших інвестпроектів, які прийнято до реалізації, на форумі було відзначено і розроблені за ініціативою центру культури і мистецтва: «Міжнародний центр мистецтв «Мегаполіс» та «Кіностудія «X-film».

У роботі Форуму взяли участь керівництво Харкова та області, інших регіонів України, представники Держінвестпроекту, провідних підприємств регіону, бізнес-асоціацій, експерти у сфері інвестиційної діяльності.

«У 2011 році ми першими підписали Меморандум про співпрацю з Держінвестпроектом, який три місяці тому перетворився вже в договір про співпрацю, включивши в себе пункт про реалізацію на території області 10 національних проектів - найбільшу кількість нацпроектів серед усіх регіонів України, - підкреслив у ході форуму голова ХОДА Михайло Добкін. - Договір про співпрацю включає також роботу з реалізації регіональних інвестпроектів, які були визначені спільними зусиллями в результаті проведення Конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи».

Х-фільмОдним з найважливіших факторів покращення інвестиційного клімату стало відкриття в Харкові півтора року тому єдиного вікна для інвесторів - Єдиний дозвільний центр, в якому видається більше 80 документів дозвільного характеру.

«Для інвестора важливо, щоб його хтось підтримав і зрозумів. Саме у Харкові вирішуються проблеми так, щоб бізнес міг розвиватися. Я готовий сказати, що Харків відкритий для бізнесу», - зазначив директор з розвитку бізнесу «PricewaterhouseCoopers Україна» Енді Кузич.

Директор Департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України Василь Федюк наголосив, що Харківська область – одна з небагатьох, де Рада інвесторів працює. Про успіхи у інвестиційній політиці свідчить те, що серед затверджених інвестпроектів є навіть у сфері культури.

Х-фільм«Кластером культури і туризму було ініційовано декілька інвестиційних проектів, - підкреслив директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександр Дудка. - І хоча інвестиційні проекти «Міжнародний центр мистецтв «Мегаполіс» та «Кіностудія «X-film», розроблені обласним центром культури і мистецтва, можливо, сьогодні виглядають до певної міри фантастично, але я в них вірю».

До речі, конкурс інноваційних та інвестиційних проектів у наступному році розпочнеться з 1 лютого. Крім того, для фінансування інноваційних проектів планується створення Регіонального фонду венчурного капіталу «Слобожанські інновації».

e-max.it: your social media marketing partner