Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo grant eng

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Division of Investment and Socio-cultural Development

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Відбувся тренінг з грантових проектів для науковців та представників місцевого самоврядування

E-mail Print

navch treningНавчальний тренінг з написання проектів міжнародної технічної допомоги (МТД) пройшов 7 листопада 2014 року у Регіональному центрі міжнародних проектів і програм (пл. Свободи, 6). В рамках заходу наукових співробітників університету та представників місцевого самоврядування Харкова і області ознайомили з технікою написання проектів МТД, зокрема, у навчанні взяли участь і представники Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

«Яку обрати тему проекту?» -- це не компетентне питання

Учасникам тренінгу допомогли розібратися з тонкощами розробки проектів помічник аташе з питань культури Посольства США в Україні Сергій Решетов, директор Регіонального центру міжнародних проектів і програм Станіслав Ігнатьєв та модератор тренінгу Олег Кулініч.

Сергій Решетов, який також є експертом офісу грантових програм, розповів присутнім про програму «Фонд Сприяння Демократії» при Посольстві США в Україні. Підтримка перспективних проектів, призначених сприяти демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні, - це основна мета фонду. Тематика різна: права людини, юридичні та економічні реформи, підтримка громадських ініціатив, розвиток виборчої системи, антикорупційна діяльність, рівність жінок, етнічних та інших меншин та ін.

«Мені часто телефонують та запитують: яку обрати тему проекту, який проект написати? Такі питання викривають вашу некомпетентність. Ви повинні, перш за все, побачити проблему, а потім знайти шляхи її вирішення», - порадив учасникам Сергій Решетов.

Олег КулінічДе перетинаються проблема освітлення вулиць та гендерна проблематика?

Олег Кулініч розповів, що практика проектної діяльності іноді потребує фантазії, бо є люди, які не бачать, як можна вирішити ту чи іншу проблему в рамках існуючих програм, тоді як інші навпаки знаходять нестандартні рішення:

«Був такий цікавий випадок, про який я люблю розповідати на подібних тренінгах. В рамках грантової програми з гендерної проблематики, жителям одного містечка вдалося відремонтувати освітлення вулиць. Здавалося б, відсутність ліхтарів на вулиці, - і до чого тут гендерна рівність? Автори проекту змогли відстояти думку, що відсутність освітлення заважає жінкам містечка прогулюватись вулицями ввечері, і це порушує їх громадянські права».

Сергій РешетовФонди зацікавлені в інституційному розвитку громадських організацій

За програмою «Фонд Сприяння Демократії» з 1996 року фінансову підтримку отримали вже близько 700 проектів від українських недержавних неприбуткових організацій. Середній розмір грантів – від 5 000 до 15 000 доларів США.

«В подальшому ми з колегами будемо обговорювати можливість навчання громадських організацій Харківщини написанню та підготовці проектів. Також є ідея створення програми інституційного розвитку громадських організацій. Для нас дуже важливий системний підхід, щоб представники організацій відвідували не окремі тренінги та семінари, а послідовно навчилися проектному менеджменту, фінансовому менеджменту, відбору персоналу; розібралися у написанні заявок, розробці місії та стратегії організації, формулюванні її мети та задач і тому подібне», - підкреслив Сергій Решетов.

e-max.it: your social media marketing partner