Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo cos eng

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

July 2020
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Department of Innovative Cultural Projects and International Cooperation

A+ R A-
Article rating:

Прес-конференція історико-культурного проекту «РОДОВІД»

E-mail Print

 konkurs istor web

15 грудня 2015 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулась прес-конференція щодо історико-культурного проекту «РОДОВІД». В рамках проекту планується провести першу в Україні виставку «Древо роду». Це і популяризація генеалогічного історико-родовідного руху, а також можливість людей ознайомити громадськість зі своїми досягненнями в цій галузі адже частиною експозиції стануть кращі дослідницькі роботи школярів, зібрані в рамках конкурсу «Історія моєї родини», який стартував 1 грудня 2015 року.

На заході були присутні представники ЗМІ Харкова та області. Із привітальним словом виступила заступник директора КЗ ООМЦКМ з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи Любов Мякіннікова, яка розповіла про історію Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та його сьогоднішню діяльність. В ході прес-конференції виступив директор Харківського приватного музею міської садиби Андрій Парамонов, зазначивши, що історико-родовідний рух в Україні розвинений слабо. У той час, як у Росії, Європі та Америці подібні ініціативи підтримуються на державному рівні. У кожного другого жителя Сполучених Штатів є власне генеалогічне древо. Залучити українців до вивчення своїх коренів − мета конкурсу «Історія моєї родини».

Завідувач відділу інноваційних культурних проектів та міжнародного співробітництва КЗ ООМЦКМ Оксана Бугайченко в ході прес-конференції подякувала Департаменту культури і туризму та Департаменту науки та освіти ХОДА за сприяння в організації заходу та інформуванні населення щодо проведення конкурсу. Також Оксана Григорівна разом з Андрієм Федоровичем роз’яснили, що конкурс планується провести за трьома номінаціями − «Фотографія на пам'ять», «Кращий сімейний архів» і «Сімейний літопис».

«Фотографія на пам'ять» − мається на увазі, що діти представлять одну або кілька сімейних фотографій, чим старше, тим краще. Приймаються і сучасні фотографії, в яких розповідається сімейна історія. Обов'язково до фотографії додається легенда. Дослідницька робота в номінації « Сімейний архів » повинна включати в себе документи , фотографії та особливі для сім'ї речі з історією про них. Остання номінація − це «Історія моєї родини», найголовніша і найцінніша. Оскільки включає в себе і фотографії, і сімейні архіви, і якісь дослідження, будь це книги, чи розповіді родичів, чи генеалогічні джерела, які зберігаються в архівах.

Взяти участь у конкурсі можуть школярі та студенти середньо-спеціальних навчальних закладів і коледжів, у віці від 12 до 18 років. Заявки приймаються до 30 січня 2016 року за електронною адресою:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , а готові роботи можна подати до 20 лютого 2016 року. Переможці отримають цінні подарунки.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62

Телефони для довідок:

Координатор − Бугайченко Оксана Григорівна, тел.: (066) 2262430;

Співорганізатор − Парамонов Андрій Федорович, тел.: (050) 4029636.

Фотогалерея:

e-max.it: your social media marketing partner