Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Terreidos
 
Святовид
 
Закодоване щастя
 
III Регіональний фестиваль – конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

December 2020
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-

Kharkiv is a European city

Article rating:
( 6 Votes )
Friday, May 18, 2018
Article without translation

 2

У третю суботу травня традиційно відзначається День Європи в Україні. Це свято було задумано як день, коли жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй Європи.

e-max.it: your social media marketing partner
Article rating:
( 3 Votes )
Monday, May 07, 2018
Article without translation

11111 copy copy

ПОРТУ, Португалія. Підписання Протоколу про співпрацю між містами Харковом і Порту відбулося 29 вересня 2011 року. Порту − одне з найдавніших міст Європи. Друге за розміром місто країни після Лісабона. Саме Порту дало назву своїй країні – Португалії, а також добре всім відомому портвейну. Це портове місто здавна вважається робочим, але незважаючи на це, в ньому присутні мальовничі будівлі і архітектурні об'єкти, які збереглися з давніх часів (Статуя Іоанна Хрестителя, Біржовий Палац, Кафедральний собор). Порту − португальська столиця виноробства. Портвейн, набутий в Порту, − один з найпоширеніших сувенірів, які туристи привозять з подорожі додому.

e-max.it: your social media marketing partner
Article rating:
( 3 Votes )
Tuesday, April 24, 2018
Article without translation

102

Приз Європи, створений Парламентською асамблеєю Ради Європи в 1955 році, є найвищою відзнакою, яку може отримати європейське місто за свою проєвропейську діяльність. Вона складається з трофею, медалі, диплома і стипендії на навчальний візит до Європи для молоді з муніципалітету, який виграв Приз.

Призом Європи нагороджуються муніципалітети (1-2 на рік) за активне поширення європейських ідеалів (побратимство, європейські заходи, обміни візитами тощо), сприяння розвитку порозуміння серед держав і народів та збереженню миру в Європі.

З моменту свого започаткування Приз Європи надихає міста з усієї Європи. На початку 1990-х років, коли країни Центральної і Східної Європи приєдналися до Ради Європи, цей Приз набув особливого значення, уможливлюючи будівництво мостів між сходом і заходом.

Визнання міжнародною організацією допомогло багатьом містам зайняти помітніше місце на європейській арені. Приз Європи промотує європейський дух серед людей усіх вікових груп і сприяє їх залученню з молодого віку. Тисячам молодих людей він надав можливість подорожувати й користуватися надбаннями від обмінів по всьому континенту.

На сьогоднішній день 77 міст є володарями Призу Європи. Серед них м. Харків, єдине місто в Україні, удостоєне цієї найвищою європейської відзнаки.

e-max.it: your social media marketing partner
Article rating:
( 3 Votes )
Wednesday, April 11, 2018
Article without translation

4 copy copy copy copy copy copy copy 

 Рубрику «Харків – європейське місто» ми хочемо розпочати зі статті про європейські міста-побратими Харкова.

Міста-побратими − це міста, між якими встановлено постійні дружні зв'язки. Міста-побратими співпрацюють і обмінюються політичними делегаціями, спортивними і мистецькими колективами, виставками, літературою, досвідом ведення міського господарства.

Штаб-квартира Всесвітньої федерації поріднених міст або міст-побратимів розташована в Парижі. Федерація об'єднує понад 3,5 тисячі різних міст планети. Вона працює з 1953-го року. З ініціативи федерації з 1963 року в останню неділю квітня світ відзначає Всесвітній день міст-побратимів.

На сьогоднішній день у Харкова налічується 20 міст-побратимів. Серед них чимало у Європі.

e-max.it: your social media marketing partner