Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Виставка дитячих малюнків учнів шкіл Харкова і Харківської області «Оберігаємо життя!»

E-mail Print

 

DSC 0067 copy copy

 

15 червня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулося відкриття виставки дитячих малюнків учнів шкіл Харкова і Харківської області «Оберігаємо життя!», яка стала підсумком однойменного конкурсу для дітей та юнацтва, організованого ПрАТ «Учбово-курсовий комбінат» за підтримки Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА, Департаменту праці та соціальної політики Харківської МР, Департаменту науки і освіти Харківської ОДА, Об’єднання профспілок Харківської області та Харківської спеціалізованої музично-театральної бібліотеки ім. К.С. Станіславського.

 

DSC 0040Відкриття виставки пройшло в душевній і затишній атмосфері. З урочистими промовами виступили: головний організатор виставки, представник ПрАТ «Учбово-курсовий комбінат» Слета Ірина Вадимівна, а також люди, які надали допомогу під час організації та проведення конкурсу «Оберігаємо життя!»: Печура Тетяна Миколаївна - заступник директора Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА, начальник управління праці), Волков Сергій Геннадійович -заступник голови об'єднання профспілок Харківської області, Сідельова Ірина Миколаївна - завідувач відділом популяризації Харківського художнього музею (член журі), Кулинич Наталія Вікторівна - художній керівник дитячої студії образотворчого мистецтва «100 фантазій» (член журі), Петренко Олена Миколаївна - заступник начальника Головного управління Державної служби України з питань праці в Харківській області, Гончарова Юлія Євгенівна - начальник управління з праці Головного управління Державної служби України з питань праці в Харківській області, Сергєєва Тетяна Михайлівна - заступник директора ПрАТ «Навчально-курсовий комбінат». Виступаючі відзначили велику роботу, яку виконали організатори конкурсу і виставки, нестандартний творчий погляд дітей на проблеми охорони життя і здоров'я, важливість і актуальність представлених робіт. Відкриття виставки вдало доповнили ліричні і чуттєві музичні виступи учениць спеціалізованої школи «Ліцей мистецтв №133» - Птенцової Марії і Зацепіліної Єлизавети (педагог Безугла Катерина, концертмейстер Гаврюшенко Ельвіра Петрівна).

 

В експозиції представлено 200 кращих конкурсних робіт учнів, обраних з понад 1300 учасників конкурсу «Оберігаємо життя!». Незважаючи на те, що малюнки виконані дітьми різного віку та різного рівня художньої підготовки, їх об'єднує оригінальний творчий підхід, безмежна фантазія, і бажання донести до широкого кола людей важливість охорони праці, здоров'я і життя. Позитивним моментом виставки і конкурсу є те, що діти не були скуті і обмежені в сюжетах, тематиках і виразних засобах. Це дало можливість сміливо висловлювати свої ідеї в малюнках, і показати свій індивідуальний погляд на проблему. Роботи, серед яких можна зустріти малюнки олівцями, аквареллю, гуашшю, зроблені дуже наочно і дохідливо, з особливою експресією і уважністю до деталей, нерідко - з гротеском, гумором та іронією, з метою звернути увагу глядача на необхідність дотримання елементарних, але важливих правил безпеки. Не дивлячись на серйозність теми, роботи сприймаються свіжо і легко, завдяки ігровій творчій манері, яку використовують автори.DSC 0113

 

В різних життєвих ситуаціях діти, крім своїх однолітків, зображують і дорослих, роблячи акцент на необхідність знання правил безпеки незалежно від віку, захоплень і професій. В роботах відображені не тільки результати неправильної поведінки під час навчального, робочого процесу або відпочинку, але і приклади надання першої допомоги, порятунку, що показує позитивні людські якості дітей, їх небайдужість.

 

Особливо актуальною виставка «Оберігаємо життя!» є влітку, так як саме в цей час діти найбільш активно подорожують, виїжджають в інші міста і на природу, знаходяться біля води, в горах.

 

Безсумнівно, виставки такого роду надають позитивний вплив на наше суспільство, так як мистецтво є одним з кращих способів привернути увагу людей різного віку до простих, але дуже необхідних моментів дотримання техніки безпеки і правил поведінки в місцях підвищеної небезпеки, важливості вивчення дисципліни охорони життя і здоров'я.

 

e-max.it: your social media marketing partner