Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Персональна виставка акварелі Ольги Бабіч «Увертюра»

E-mail Print
Article without translation

DSC 0296


6 липня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулося відкриття персональної виставки акварелі Ольги Бабіч «Увертюра».
DSC 0296 copy


6 липня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулося відкриття персональної виставки акварелі Ольги Бабіч «Увертюра».


Незважаючи на те, що Ольга Бабіч є художницею початківцем, і в цей день відбувся її дебют в мистецькому світі, акварельні роботи автора знаходяться на достатньо високому рівні. Сміливим кроком можна вважати і досить непросту техніку, на якій зупинила свій вибір художниця, адже акварель вимагає певної майстерності, точності, розуміння кольору і форми, так як є матеріалом, який практично не допускає помилок і перероблення. Також автору вдалося показати всі переваги і головні особливості акварелі: м'які тональні переходи, легкий і одночасно насичений колорит, особливу світлоносність, яка виникає завдяки властивостям паперової поверхні і напівпрозорості фарб.


DSC 0285За допомогою акварельного мистецтва художниця досліджує світ, відкриваючи його нові грані. На виставці ми можемо побачити природу, яка відбилася в ліричних за настроєм пейзажах України та інших куточків нашої планети, експресивні і одночасно повітряні квіткові композиції, прекрасну архітектуру, яка передана з урахуванням найдрібніших деталей і нюансів. Все жанрове розмаїття об'єднано особливим натхненним, легким настроєм.


Варто відзначити, що особливістю робіт Ольги Бабіч є часта, і досить нетипова для акварелі присутність фіолетового тону. Цей момент підкреслює індивідуальний стиль автора, який вже почав проявлятися, а також – властиву художниці, як і її роботам - жіночність і ніжність.


Стан спокою і споглядальності, який виникає після перегляду легких і життєрадісних картин, дозволяє в повній мірі зануритися в творчий світ художниці, і побачити всю палітру емоцій і почуттів, якими ділиться художниця.DSC 0266 copy


У своїх роботах Ольга Бабіч передає не тільки візуальне відображення природи та архітектури, а відчутий, пропущений через душу і втілений у творах образ побаченої краси. Творчість для художниці є засобом пошуку і відкриття в собі нових граней і можливостей, а також – одним із засобів комунікації з навколишнім світом, часто непростим і загадковим.


Велике бажання до пізнання, нових відкриттів, бажання поділитися своїм внутрішнім станом втілилися в акварелях Ольги Бабіч. Не випадково виставка отримала назву «Увертюра», так як цей музичний жанр, який є своєрідним вступом перед великими вокально-інструментальними творами, як і акварельні роботи Ольги Бабич, також є своєрідною подорожжю в безмежний творчий світ, наповнений безліччю вражень і емоцій. І в цю захоплюючу подорож художниця з радістю запрошує всіх глядачів виставки.


e-max.it: your social media marketing partner