Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

October 2020
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

A+ R A-
Article rating:

«Диво-острів»

E-mail Print
Article without translation

Ініціатор проекту: ТОВ «Інвестиційна група« Основа », ОКЗ« Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва »

Мета проекту: створення парку дикої природи як центру сімейного відпочинку, де можна було б спостерігати за тваринами, вільно пересуваються по території, проводити різноманітні заходи (семінари, конференції, фестивалі), розвивати фізичну культуру на свіжому повітрі.

Короткий опис проекту: Проект передбачає створення Сафарі-парку, Смуги перешкод, а також готелю на 100 місць, 1 ресторану (на території готелю), 2 кафе.
Сафарі парк - це територія (10 га), на якій буде проживати понад 30 видів тварин (коні, олені, ведмеді, вівці, кози, лосі, кабани, лебеді, зайці, качки, павичі, бобри, буйволи, страуси, верблюди, лами, віслюки та ін.) в умовах, максимально наближених до природних. На території Сафарі-парку будуть зводитися підвісні галереї для туристів (загальна протяжність - близько 2-3 км), охочих познайомитися з життям тварин в диких умовах. На території Парку передбачається створити «Сафарі-кафе» на дерев'яних палях, на висоті 10 м над рівнем землі, для комфортного спостереження за життям тварин.
Для того, щоб знизити ризик інвестиційного портфеля на території Сафарі-парку планується створити умови для відпочинку різних за віком та інтересам верств населення.
Смуга перешкод - це розташований в зоні лісового масиву комплекс інженерних споруд з дерева, мотузяних конструкцій, навісних мостів, спусків, переходів над водними перешкодами. Вона призначена для активного сімейного відпочинку, розвитку спритності та зміцнення здоров'я різних вікових категорій населення.

e-max.it: your social media marketing partner