Показники для віднесення до груп за оплатою праці керівних працівників клубних закладів | The Regional Organizing and Methodic Center of Culture and Arts

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 2 Votes )

Показники для віднесення до груп за оплатою праці керівних працівників клубних закладів

Article without translation

 

Додаток 9
до наказу Міністерства
культури і туризму України
18.10.2005 № 745

Показники для віднесення до груп за оплатою праці керівних працівників клубних закладів, парків культури і відпочинку, центрів культури і дозвілля, зоопарків
Для віднесення клубних закладів, центрів культури і дозвілля, парків культури і відпочинку, зоопарків, незалежно від відомчого підпорядкування, до груп за оплатою праці керівних працівників у залежності від обсягу та складності культурно-виховної роботи встановлюються такі показники:
1) для клубних закладів, центрів культури та дозвілля:
Показники Групи за оплатою праці
І ІІ ІІІ ІV
Кількість постійно діючих протягом року клубних угрупувань
Кількість об'єктів дозвілля Показники кількості постійно діючих протягом року клубних угрупувань та кількості дозвіллєвих об'єктів установлюються для вказаних закладів рішенням відповідного органу управління за кожною з чотирьох груп закладів окремо

продовження додатку 9
1. До клубних угруповань відносяться: любительські об'єднання та клуби за інтересами, гуртки та колективи народної творчості, прикладних знань та навичок, домоводства та інші гуртки, курси, школи, студії тощо; спортивні секції, оздоровчі групи, школи тощо; народні університети або їх факультети, інші подібні угруповання.

2. До об'єктів дозвілля відносяться: філіали закладів та установ культури на базі актових залів навчальних закладів, підприємств, установ, закладів та організацій, гуртожитків, інші філіали; кіноустановки, кінотеатри,
відеотеки, відеосалони, відеозали, відеокімнати, спортивні зали та майданчики, приміщення для малих спортивних форм, атракціони, гральні автомати, танцювальні (дискотечні) зали та майданчики, кафе, бари та буфети, бази та пункти прокату, приклубні парки та сади, майстерні для технічної творчості, музичні та літературні вітальні, кімнати для відпочинку, ігротеки, дитячі кімнати, читальні зали та бібліотеки, приміщення для обрядів та ритуалів, зелені та естрадні театри, павільйони, стадіони, катки та інші аналогічні об'єкти, розміщені як в основному приміщенні закладу культури, так і в його філіалах.
3. Віднесення клубних закладів, центрів культури та дозвілля, парків культури і відпочинку, центрів дозвілля, зоопарків до груп за оплатою праці керівних працівників (підтвердження, підвищення або пониження групи) провадиться щорічно за результатами роботи за минулий рік відповідно до статистичної та фінансової звітності:
- Міністерством культури і туризму України, управліннями обласних державних адміністрацій, міськими управліннями і районними відділами культури - закладів, що перебувають в їх підпорядкуванні;
- іншими органами виконавчої влади - підприємств, установ, організацій та закладів в підпорядкуванні або на балансі яких вони перебувають.
4. Указані клубні заклади відносяться до відповідної групи за оплатою праці за умови виконання всіх показників, передбачених для цієї групи даного типу клубного закладу.
5. Новостворені клубні заклади, центри культури та дозвілля, парки культури і відпочинку, центри дозвілля, зоопарки відносяться до груп за оплатою праці в залежності від обсягів роботи, визначеної за плановими показниками з розрахунку на рік.
6. Аналогічний порядок віднесення вказаних закладів до груп за оплатою праці керівних працівників може бути застосований творчими спілками та іншими громадськими організаціями.

Начальник управління з питань
оплати праці та бюджетних програм
Н.Ю.Солодченко

Сховати метелика