Хореографічний колектив «Слов'яночка» Великобурлуцького РБК | The Regional Organizing and Methodic Center of Culture and Arts

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Хореографічний колектив «Слов'яночка» Великобурлуцького РБК

Article without translation

starshagrupa12stulievСьогодні вже неможливо уявити культурне життя смт Великого Бурлука без хореографічного колективу «Слов'яночка», який був створений у 2000 р. при КЗ «Великобурлуцький районний Будинок культури». У колективі понад 40 вихованців віком від 5 до 17 років.

Керівник колективу Юлія Сула постійно працює над новими постановками, прагне до нових творчих вершин виконавської майстерності, створює цікаві хореографічні композиції. В репертуарі колективу танці народів світу: російські («Покохала хлопця я», «Самовар з сюрпризом», солдатська пляска «Тальяночка», флотський танець «Яблучко» (старша група), «Калинка», «Валянки» (молодша група)), циганський танець, іспанський «Кармен», єгипетський «Фрески», єврейський стилізований «На пероні» (старша група), – а також танці вільної хореографії («12 стільців», «Заради кохання», «Стиляги», «Моя душа», «Всесвіт» (старша група), у виконанні середньої групи - «Ковбойське кантрі», вальс «Легкі кроки», танці героїв мультиплікаційних фільмів («Бабки-йожки», «Віні Пух та бджоли» (молодша група), «Змій Горинич та Забави» (середня група)). Хореограф також створює вокально-хореографічні постановки для солістів районного Будинку культури. Особлива увага приділяється українському танцю: «Привітальний», «Не шуми, калинонька», «Гарненька молодичка», «Українська полька», «У Солохи», обрядовий «Купальський віночок» (старша група), «Гуцульський танець», «Веселі хлопці», «Як на нашій вулиці» (середня група).

Щорічно колектив підтверджує високу виконавську майстерність. 2013 рік: в районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки» І місце посіла середня група колективу з танцем «Ковбойське кантрі», ІІ місце – старша група з танцем «Покохала хлопця я»; у травні в селищі Куп'янськ-Вузловий у Будинку культури залізничників на регіональному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Веселка танцю» діти старшої групи «Слов'яночки» у складі солістів колективу (Мацейко Олексій, Лещенко Анастасія, Єгорова Ірина, Плетньова Тетяна) здобули 2-е місце у номінації «Народна хореографія» (стилізація, категорія 13-15 років) з танцем «Покохала хлопця я», а у номінації «Сучасна хореографія» (категорія 13-15 років), завдяки постановці «12 стільців» (соліст Олексій Мацейко) зайняли 3-тє місце. В листопаді у міжнародному фестивалі танцю «Мегаполіс», одному з найпрестижніших в Україні, що зібрав більше 5 тисяч танцюристів з України, Росії, Білорусії, з високим рівнем підготовки в різних номінаціях та категоріях, «Слов'яночка» зайняла три призових місця: з танцем «Веселі хлопці» у номінації «Народна хореографія» вибороли золоту нагороду, обійшовши колективи з Києва та Маріуполя, з танцем «Покохала хлопця я» у номінації «народна хореографія + стилізація» взяли срібло, за «Ковбойське кантрі» отримали бронзову нагороду.

Сховати метелика