Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

October 2020
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Мінкультури посприяє створенню у Харкові музейно-меморіальної кімнати Олександра Довженка

E-mail Print


DSC02006Під час перебування у Харкові з нагоди святкування Дня Харківської області 21 вересня 2012 року заступник міністра культури та туризму України Тимофій Кохан відвідав центр культури та мистецтва, розташований на вул. Пушкінській, 62, у особняку, в якому з 1923 по 1926 рр. жив відомий український кінорежисер, письменник Олександр Довженко. Відвідавши кімнату, яку Довженко колись ділив із журналістом, замміністра пообіцяв посприяти створенню тут музейно-меморіального комплексу.

«Особняк на вул. Пушкінській, 62 було побудовано у 1910-х роках купцем Стрекаловим, - повідомила директор центру культури і мистецтва Тетяна Іщенко. – А у 23-26 роках минулого століття у кімнаті під самим дахом на третьому поверсі мешкав Довженко, він ділив кімнату з журналістом. Сюди до них у гості приходили представники творчої інтелігенції, усі сідали на ящики уздовж стіни, і тому цю кімнату жартома називали «меджлісом».

Тимофій Кохан, за фахом режисер кіно та театру, що свого часу працював у кіностудії ім. Довженка, перейнявся ідеєю створити тут музейно-меморіальну кімнату, і пообіцяв посприяти, зокрема, у наданні експонатів для укомплектування майбутнього комплексу.

Ознайомившись із діяльністю центру культури та мистецтва, замміністра підкреслив, що деякі наробки харківських фахівців можна розповсюджувати серед аналогічних закладів культури у інших регіонах України. Зокрема, сучасні підходи в роботі підрозділів центру, висвітлення культурних подій у мережі інтернет, створення віртуальної карти закладів культури та ін.

Зацікавленість замміністра викликав і розроблений центром культури і мистецтва інвестпроект «Х-film», який нещодавно став переможцем міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» у номінації «Кращий інвестиційний проект кластеру «Культура і туризм».

e-max.it: your social media marketing partner