КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 8 Votes )

У Харкові відкривається міжнародна резиденція менеджерів культури


residency 2012 ucn poster 2 dlya rezidentiv«Українська мережа культури» та Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва запрошують менеджерів культури на резиденції до Харкова!

Центр культури і мистецтва виступає приймаючою стороною в рамках Програми резиденцій для менеджерів культури, яка реалізовується за ініціативи порталу «Українська мережа культури». Сутність її полягає у тому, що культурна установа протягом 1-2 тижнів приймає у себе фахівців у сфері культури з інших регіонів України та різних країн, щоб знайти нових партнерів, обмінятися досвідом та зростати професійно у співпраці. Програма резиденцій спрямована на розширення професійних зв'язків і співпраці між організаціями культури та творення професійної мережі менеджерів культури і митців, а також збагачення досвідом міста і громади. Учасники познайомляться з новими практиками та матимуть нагоду покращити професійні менеджерські навички.

Менеджерам культури з різних куточків України та інших країн надається можливість вибрати приймаючу організацію, з тих, які беруть участь у Програмі, та надіслати свою пропозицію.

Претенденти мають попередньо запропонувати та погодити програму свого перебування із представниками Центру. До запропонованої програми або проекту може входити така діяльність, як семінар, тренінг, лекція, робота над спільним проектом, а також програма, пов'язана з організаційним менеджментом.

Резидентами стануть автори 2-х найкращих запропонованих програм свого перебування.

Для того, щоб стати резидентом Центру культури і мистецтва у Харкові, Вам потрібно надіслати для узгодження пропоновану програму Вашої резиденції на скриньку This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it (з поміткоюПрограма резиденції). Загальні заявки (форма заявки додається) на участь у проекті приймаються на скриньку This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Кінцевий термін прийому аплікацій – 19 листопада до 18.00 за українським часом. Також ви маєте нагоду подати свої заявки на резиденції у інших містах та інституціях України.

Резиденції можуть розпочинатися з 3 грудня до 15 лютого 2013 року.

Тривалість резиденцій: резиденції можуть тривати від 1-го до 2-х тижнів.

Хто може брати участь: менеджери культури, які прагнуть поділитися своїм досвідом з інституцією та громадою міста, до якої подаються на резиденцію.

Країни, які приймають участь: усі країни, переваги надаються, насамперед, заявникам з України, країн Східного Партнерства та ЄС.

Співставлення інтересів: заявник повинен попередньо сконтактуватися з організацією, до якої подається.

Повідомлення про участь: рішення про участь у Програмі проводиться з 26-30 листопада 2012 року.

Додаткова інформація про умови та вимоги до резидентів http://www.ukrkult.net/news/1129

Форма заявки тут