Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Під час відкриття виставки Нікаса Сафронова будуть продаватися шоколадні картини автора

E-mail Print


Нікас СафроновВід маленьких цукерочок до 4,5-кілограмових шоколадок із зображенням картин Нікаса Сафронова можна буде придбати 30 березня під час відкриття виставки іменитого російського художника. Купити можна буде і оригінальні твори культового живописця. Про це 21 березня повідомив на прес-конференції в прес-центрі облдержадміністрації директор українського проекту Нікаса Сафронова Ілля Базарсад.

Харківська область - вже четверта у виставковому турне російського художника Нікаса Сафронова по Україні. Після Одеської, Донецької і Дніпропетровської від мешканців нашого регіону організатори виставки очікують більшого ажіотажу: все ж культурна столиця.

«Ми знаємо, що харківська публіка - найбільш вимоглива, і тут найбільше поціновувачів мистецтва, тому в Харкові виставка триватиме довше всього за часом - майже два місяці», - підкреслив Ілля Базарсад.

Загальна вартість представлених на виставці картин складає 2 мільйони євро. З серпня 2012 року, з моменту початку українського проекту Нікаса Сафронова, під час виставок вже купили 12 картин.

«Щоб заповнити цю прогалину, Нікас Сафронов привезе до Харкова додаткові 15 картин, які харків'яни побачать першими в Україні, - підкреслила арт-директор Нікаса Сафронова Наталія Христенко. - Ми постаралися підібрати картини так, щоб був представлений весь спектр напрямків, в яких коли-небудь працював Нікас Сафронов: тут будуть і пейзажі, і портрети, і сюрреалізм, дрім-віжн, історичні ілюстрації».

Ті ж зображення будуть продубльовані з шоколаду.

«Шоколадні картини - від маленьких цукерочок до найважчої у 4,5 кілограми можна буде купити під час відкриття виставки. Їх для нас виготовили, до речі, українські виробники», - зазначила Наталія Христенко.

Під час харківської виставки також стартує проект Фонду Нікаса Сафронова з підтримки обдарованих дітей: буде оголошений всеукраїнський конкурс дитячих малюнків, переможцеві якого крім істотних призів обіцяють майстер-клас від Нікаса Сафронова і подальша підтримка юного художника в його розвитку і кар'єрі.

«Швидше за все, в Харкові відбудеться і благодійний аукціон з продажу картин Нікаса, кошти від якого підуть на допомогу соціально нужденним», - зазначив Ілля Базарсад.

Нагадаємо, що побачити картини Нікаса Сафронова в Харкові можна буде в центрі культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62) з 30 березня по 26 травня. Офіційне відкриття виставки - 30 березня об 11.00, воно буде проходити за участю автора. Правда, в день відкриття квитки будуть коштувати дорожче, ніж у звичайні дні. Весь інший час ціна квитків становитиме 60 грн., для пенсіонерів і студентів - 40 грн., для школярів, інвалідів та ветеранів - 20 грн.

e-max.it: your social media marketing partner