Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік
 
traditcina kultura 2019 logo

dovgenkofest

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

January 2020
M T W T F S S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Нікас Сафронов прибув до Харкова

E-mail Print

Нікас Сафронов у Харкові

Сьогодні, 28 березня російський художник Нікас Сафронов прибув до Харкова. Його прихильники зустрічали у Міжнародному аеропорті "Харків" з квітами, дівчата в українськиї народних костюмах піднесли хліб-сіль. Нікас дав невеличке інтерв'ю. Потім він відвідав Обласний центр культури і мистецтва, де зараз монтується його виставка. Артисти фольклорного колективу "Муравський шлях" центру культури і мистецтва заспівали для Нікаса слобожанську народну пісню про Миколая (справжнє і'мя художника - Микола Степанович). 

"Я у захваті від цих автентичних співів у вашому виконанні. Знаєте, це моя мрія: я купив хатинку на Полтавщині, там все оформлено у автентичному стилі, і я б там колись хотів би жити, а вас би запрошував до себе у гості", - підкреслив Нікас Сафронов. 

Але поки що він запросив наш колектив "Муравський шлях" із концертами до Москви. Зараз Нікас не може собі дозволити не те що жити на Полтавщині, а навіть на день випасти зі щільного графіку. 30 березня у нього відкривається виставка у Харкові, тиждень тому він відкривав персональну виставку у Ставрополі, а 4 квітня - вже у Хабаровську. Навіть виспатися доволі ніколи. Сьогодні і завтра (до офіційного відкриття виставки) у Харкові Нікаса чекають також напружені дні: інтерв'ю з журналістами, прес-конференції, ділові, творчі та офіційні зустрічі.

Нагадуємо, що виставка працюватиме з 30 березня по 26 травня у центрі культури і мистецтва. Офіційне відкриття за участі автора - 30 березня об 11.00, під час якого можна буде не лише помилуватися, а й спробувати на зуб картини Нікаса Сафронова: українські кондитери представлдять шоколадні картини художника. 

 

 

  -

 

     copy copy

e-max.it: your social media marketing partner