Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

July 2020
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 2 Votes )

Концерт до 8 березня від ансамблів «Ярмарок» та «Діва» розчулив робітниць підприємства УТОС

E-mail Print

3Колективи обласного центру культури і мистецтва ансамбль народної музики «Ярмарок» та жіночий вокально-інструментальний ансамбль «Діва» влаштували благодійний святковий концерт до Міжнародного дня жінок для працівників Харківського учбово-виробничого підприємства «Електросвітло» Українського товариства сліпих (УТОС). Концерт відбувся 6 березня 2014 року у заводському клубі

ансамбль Підприємство «Електросвітло» УТОС було засновано ще за радянських часів спеціально для працевлаштування людей з вадами зору, інвалідів І, ІІ групи. Тут збирають розетки, вимикачі, виделки, патрони та низьковольтну апаратуру. Нажаль, останнім часом замовлень підприємству все менше, роботи мало, то й заробітки нестабільні та дуже мізерні. Тому увага хоча б з боку працівників культури розчулила людей, що прийшли на концерт.

глядачіТа й артисти постаралися, підготували цікаву святкову програму. Ансамбль народної музики «Ярмарок» вразив глядачів майстерністю виконання та незвичайними музичними інструментами, такими як збивалка для масла та пляшки з водою. А жіночий вокально-інструментальний ансамбль «Діва» виконав найкращі ліричні та жартівливі народні пісні «Сіла птаха», «Несе Галя воду», «Я весела з роду» та інші.

«Ми постійно із задоволенням відгукуємось на ініціативу керівництва обласного центру культури і мистецтва щодо проведення благодійних концертів, таких от, як зараз, - каже керівник ансамблю «Ярмарок» Володимир Гейко. – І для нас як для творчих людей такі концерти є джерелом натхнення, бо коли ти реалізуєш свій талант для публіки і відчуваєш, що люди це сприймають усією душею, то у артиста виростають крила».

І дійсно, виступи артистів постійно зривали оплески, глядачі підспівували та поривалися підтанцьовувати, посміхалися, а у декого в залі від розчуленості навіть набігли сльози на очах.

 8  copy

e-max.it: your social media marketing partner