Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Афиша
 
Чорнобиль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

April 2021
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

На Харківщині збирають українську літературу для Луганщини та Донеччини: акція «Подаруй книгу другу»

E-mail Print


knigua 2Книжки українською, документи з історії боротьби за незалежність України, українська символіка, витинанки, картини, вироби декоративно-ужиткового мистецтва, диски з українським фольклором: духовну допомогу мешканцям Луганської та Донецької областей збирають на Харківщині. Весь цей культурний скарб, який наразі є дефіцитним у цих регіонах, розмістять у двох українських центрах, які невдовзі планується відкрити.

З ініціативою проведення благодійної акції «Подаруй книгу другу» виступив ХОВ «Конгрес Української Інтелігенції», ця громадська організація звернулася з відповідною пропозицією до губернатора Харківщини. З метою організаційно-методичної допомоги Департамент культури і туризму Харківської облдержадміністрації кинув клич працівникам культури з проханням по можливості взяти участь у цій акції та передати будь-що, що могло б сприяти формуванню українського культурного світогляду.

«Наші колеги з Луганщини та Донеччини зізналися, що у них дефіцит книжок українською мовою, особливо дитячої літератури та інших культурних носіїв, які б допомогли мешканцям Луганщини та Донеччини в повній мірі відкрити для себе українську культуру, сприяли б вихованню дітей у цьому дусі, - підкреслила зав. відділом культури, мистецтва та навчальних закладів Департаменту культури і туризму Наталія Плотнік. – Працівники культури Харківської області хутко відгукнулись на цей заклик, і передають хто що може: не лише книжки, а й українську символіку, живопис відповідної тематики, обереги, витинанки, вироби декоративно-ужиткового мистецтва, фольклорні колективи – диски з аудіо записами таке інше».

Все зібране буде передано до двох українських культурних центрів, які планується відкрити у Луганській та Донецькій областях. Вже напевно відомо, що один з них відкриють у м. Сватові на базі школи естетичного виховання.

Акція триває. Усі бажаючі ще можуть долучитися до неї. Збір книжок та іншої культурної продукції знаходиться у приміщенні Обласного центру культури і мистецтва за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

e-max.it: your social media marketing partner