КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Rushniki Slobozhanshchini albom
 
семінар-практикум (дистанційно) на тему: «Силянка та гердан – традиційні українські прикраси з бісеру»
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

war

A+ R A-
Article rating:
( 2 Votes )

Обласний семінар з популяризації традиційної української культури «Обрядова різдвяна їжа»

E-mail Print

 DSC 0066

16 грудня 2015 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся обласний семінар з популяризації традиційної української культури «Обрядова різдвяна їжа» для керівників гуртків і студій декоративно-ужиткового мистецтва закладів культури Харківської області.

На семінарському занятті були присутні 23 керівника гуртків і студій образотворчого мистецтва міст та районів Харківської області.

Із привітальним словом виступила заступник директора КЗ ООМЦКМ з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи Любов Миколаївна Мякіннікова.

Розпочала програму семінару Щербань Олена Василівна, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник науково-методичного відділу Харківського історичного музею, провідний популяризатор української традиційної культури Полтавщини, Харківщини, Сумщини із доповіддю про Слобожанські святкові страви та напої.

Продовжила семінар Семенова Мирослава Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент Харківської гуманітарно-педагогічної академії, керівник зразкового фольклористично-етнографічного гурту «Мережка», Заслужена артистка України презентувавши методичний посібник «Різдвяні пряники Харківщини».

На завершення зустрічі учасники підвели підсумки роботи, поділилися своїми враженнями, отримали матеріали, корисні для використання у практичній роботі, а також сертифікат учасника. Усі присутні дійшли висновку, що семінар пройшов на високому професійному рівні, захопливо, жваво та динамічно. Учасники не тільки перейняли творчий досвід, але й отримали величезний позитивний заряд вражень.

Фотогалерея:

Click to open

e-max.it: your social media marketing partner