Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Terreidos
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

January 2021
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

covid21

A+ R A-
Article rating:

Святкування Нового 2016 року за китайським календарем.

E-mail Print

DSC 0069

17 лютого - у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулося святкування Нового 2016 року за китайським календарем.

Історія святкування Китайського Нового року налічує багато століть. Фіксованої дати у нього немає, вона обчислюється з далекосхідноим місячно-сонячним календарем. Початок року припадає на другий молодик після зимового сонцестояння і тому переміщається між 21 січня і 21 лютого. У цьому році він настав 8 лютого.

У Китаї із зустріччю Нового року пов'язано безліч традицій і новорічних забобонів. Перед Новим роком на одвірок двері вішали п'ять довгих смужок паперу, що символізують "п'ять видів щастя": удачу, шана, довголіття, багатство і радість. Згідно з давньою традицією при зустрічі Нового року покладається створювати шум і гам. Запалювання феєрверків, а також вибухи петард пов'язані в Китаї з легендою про те, що напередодні Нового року злі духи, вигнані з різних місць, шукають собі новий притулок, селяться в ньому і весь майбутній рік лагодять господарям різні біди.

За традицією, що склалася, до початку свята повинні бути виконані всі домашні справи. Прибирання починалася від порога і закінчувалася в середині житла. До вечора перед святом все мітла, віники, скребки, щітки, відра, ганчірки та інший інвентар були прибрані в непомітні оку місця. Це також пов'язано з легендою, за якою в переддень Нового року боги обдаровують кожен будинок удачею на весь майбутній рік, яка, за повір'ям, осідає у вигляді пилу напередодні і під час святкування цієї події.

Те, що виставка художниці Наталії Вітязь проходить саме в новорічні дні, є дуже знаковим! Відвідувачі галереї зможуть отримати чудовий заряд позитиву, починаючи новий цикл життя.

Серед гостей були представники громадського координаційного комітету «Харків ракетно-космічний».  Поет і бард Ігор Березюк заспівав свою пісню.

На зустрічі журналіст Тетяна Бабина, познайомила гостей  з спеціально розробленими астрологічним прогнозам професійним астрологом  на рік Вогняної Мавпи. Було проведено багато конкурсів та вікторин.

Автори вечора поділилися інформацією про особливості нового року, про значення червоного кольору в Китаї, про головне блюдо новорічного столу Китаю і багато цікавого.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Фотогалерея:

 

e-max.it: your social media marketing partner
off snow