Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

«Феєрія танцю» продовжується!

E-mail Print

 3 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

23 квітня в  Комунальній установі «Культурний центр «Імідж» відбувся  другий захід щорічного фестивалю – конкурсу дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танця.

У рамках фестивалю-конкурсу творчо змагалися у хореографічній майстерності колективи загально-освітніх шкіл міста, Чугуївського профільного ліцею, Чугуївського аграрного ліцею, Дитячого будинку юнацької творчості та колективи Культурного центру «Імідж», де  взяли участь понад 200 учасників (віком від 4-ох до 34-ох років).

Підсумки фестивалю-конкурсу оцінили журі в складі: заслуженого артиста України Бондарева Віталія Євгеновича; викладача вищої категорії відділу народної хореографії Харківського училища культури Добролюбової Наталії Володимирівни; завідувача відділом методичної роботи Харківського обласного організаційного методичного центра культури та мистецтва Акіменко Олени Станіславівни; ведучого методиста відділу методичної праці Харківського обласного організаційно-методичного центра культури та мистецтва, хореографа Попова Дмитра Олеговича; суд’ї Харківської обласної асоціації сучасних та естрадних танців України Сладко Інни Вікторівни та почесного гостя, режисера театру «Ланжерон», директора та організатора Міжнародних форумів Панібратець Галини Вікторівни.

Найвищу нагороду фестивалю-конкурсу «Гран-Прі», за високу художню майстерність виконання танцю і особистий внесок у розвиток української хореографії присвоєно: зразковому танцювальному колективу «Крапельки» та ТК «Топ-денс».

І місце отримали: хореографічний колектив «Сонечко» за виконання танцю «Птичий двір», ТК «Данс-клас» - «Веселі гуцулята», та  ТК «Фантазія» - «Танцювальний марафон» у своїй віковій категорії (4-6 років,7-9 років,10-12 років).

У категорії 13-16 років, 17 і старше переможцями стали ТК «Крапельки», соло, за виконання танцю «Когда никто не слышит» та «Перышко», ТК «Топ-денс» - «Віденський вальс» та дует «Румба», ТК «Старт» - «Crazy office», ТК «Орхідея» - «Східні танці» та ТК «Феєрія» - «Шлях до мрії».

Незважаючи на молодий вік Фестивалю-конкурсу, він зміг стати однією з найяскравіших сторінок культурно-мистецького життя м.Чугуєва.

e-max.it: your social media marketing partner