Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

October 2020
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

A+ R A-
Article rating:

Творча зустріч з автором виставки графіки І. Чеботовим «Графічний живопис»

E-mail Print

DSC 0350 5 травня - в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася творча зустріч з автором персональної виставки графіки Чеботовим Ігорем «Графічний живопис».

На зустрічі з глядачами Ігор Чеботов розповів про своїх учителів, про співпрацю і взаєморозуміння між учителем і учнем. Саме це він відчував на заняттях у Євгена Павловича Єгорова: на скільки ретельно продумував педагог постановки і на скільки уважний був до роботи студентів. Автор виставки розповів про свій перший верстат, який він сам спорудив і вже через роки зміг купити собі інший професійний.

Відвідувачі ознайомилися з роботами Ігоря Чеботова, виконаними за останні два роки. Сфера художніх інтересів автора персональної виставки графіки Чеботова Ігоря «Графічна живопис» досить широка, він активно займається олійним живописом, аквареллю, пастеллю, друкованої графікою, а також розписами, вітражами. Знає, що  графіка це момент таїнства, а своїм захопленням вважає ліногравюру.

Гості галереї «Мистецтво Слобожанщини» почули від автора про його участь у виставках, про його педагогічну діяльності, про значення професійної підготовки студентів.

У другій половині творчої зустрічі художник зробив майстер-шоу, виконавши пейзаж на вільну тему.

Глядачі змогли не тільки зануритися в чарівний світ пейзажів Ігоря Чеботова, а й зарядитись оптимізмом після спілкування з ним.

Довідка: Ігор Павлович Чеботов народився і виріс в Луганську, там же отримав початкову і середню художню освіту в Луганському державному художньому училищі, відділення живопису. Згодом переїхав до міста Харкова. Закінчив Харківський художньо-промисловий інститут, факультет інтер'єр та обладнання, з 1992 року викладає на кафедрі академічного малюнка. Член Національної спілки художників України з 2000 року. Постійний учасник творчих виставок (більше 40). Сфера художніх інтересів І. Чеботова досить широка - це і олійний живопис, і акварель, і пастель, і друкована графіка, а також розписи та вітражі. Твори Чеботова Ігоря знаходяться в багатьох приватних колекціях України, Росії, Чехії, Канади, Японії та ін.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Фотогалерея:

e-max.it: your social media marketing partner