Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Виготовлення сенсорного пакету для малювання

E-mail Print

 DSC 0037 copy copy copy copy copy copy copy

15 червня в рамках соціокультурного проекту «Сонячні діти» в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся майстер клас для сонячних дітей та їх батьків з виготовлення сенсорного пакету для малювання.

Окрім того, що це заняття було надзвичайно цікавим як для дітей, так і для дорослих, воно несло в собі цілу низку виховуючих та розвиваючих завдань.

Всі діти люблять малювати, коли це в них добре виходить. Малювання олівцями та пензлем вимагає високого рівня володіння технікою малювання, сформованих навичок і знань, прийомів роботи. Дуже часто відсутність цих знань і навичок швидко відвертає дитину від малювання, бо в результаті її зусиль зображення не близьке до задуму або реального об'єкта, який вона намагалась зобразити. Використання нетрадиційних способів зображення на нашому майтер-класі допомогло урізноманітнити здібності дітей до малювання, пробудити інтерес до дослідження образотворчих можливостей матеріалів. В процесі сенсорного малювання у дітей розвивалось відчуття і сприймання, формування уявлень про зовнішні властивості предметів: їх форму, колір, розмір, положення у просторі тощо. До того ж, малювання незвичайними матеріалами і оригінальними техніками дозволило дітям відчути незабутні позитивні емоції, розкрити можливість використання добре знайомих їм предметів в якості художніх матеріалів.

Поставлену задачу  майстер-класу – головне не кінцевий продукт (малюнок або виріб), а розвиток особистості, формування впевненості у своїх здібностях – було перевиконано. А отримані в результаті роботи яскраві та позитивні картинки не залишили байдужим жодного з присутніх, та подарували багато радісних моментів задоволення від своєї роботи дітям.

e-max.it: your social media marketing partner