Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Відкриття фотовиставки «Відомі харків’яни та сонячні діти»

E-mail Print

 DSC 0104 copy

В Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва триває соціокультурний проект «Сонячні діти». В рамках цього проекту проводяться різноманітні заходи, серед яких лекція для всіх, хто хоче знати більше про дітей із синдромом Дауна, творчі майстер-класи для особливих дітей, уроки добра і толерантності для учнів загальноосвітніх шкіл, а також дві фотовиставки сонячних дітей – з 9 червня працює виставка херсонського фотохудожника Олександра Андрющенка «Сонячні діти. Перший дотик», а  22 червня відбулося відкриття фотовиставки «Відомі харків’яни та сонячні діти».

На світлинах молодого талановитого фотохудожника Катерини Вікторової, які представлені на виставці, зображені маленькі харків’яни – сонячні діти – поруч із відомими в місті людьми. Ми легко впізнаємо на фото і відомого музиканта та актора Сергія Бабкіна, і академіка, директора Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру Олену Гречаніну, і чемпіона світу з армреслінгу Рустама Бабаєва, і співачку, народну артистку України Ніну Шестакову, і шоуменів Гліба Тимошенка, Ігоря Діденка та Сергія Лаврика і ще багато не менш відомих харків’ян. А поруч з ними – усміхнені, по справжньому сонячні обличчя дітей.

Виставку відкрила куратор соціокультурного проекту «Сонячні діти», завідувач відділу інноваційних культурних проектів та міжнародного співробітництва Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Оксана Бугайченко, також на відкритті були присутні автор світлин Катерина Вікторова, голова Харківської благодійної організації батьків дітей із хромосомними особливостями та лікарів-генетиків Ірина Шевченко, одна з героїнь, зображених на світлинах – художній керівник театру-студії «Цикада» Тетяна Крохмаль.

Соціокультурний проект «Сонячні діти» реалізується ООМЦКМ у співробітництві із Харківською благодійною організацією батьків дітей з хромосомними особливостями та лікарів генетиків, Спеціалізованим центром для дітей з особливостями розвитку «ЛАДО», Харківською обласною бібліотекою для дітей та громадською організацією «Харківська платформа розвитку культури і туризму».

Мета проекту «Сонячні діти»: привернути увагу до дітей із особливими потребами, сприяти їхній соціальній адаптації та повноцінному розвитку через творчість, а головне − популяризувати серед харків’ян розуміння того, що «інакший» − значить «особливий», а ні в якому разі не  «гірший».

Час роботи виставкового залу:

Пн.- Пт.  –  10:00 – 17:30; Сб., Нд.  –  вихідний

Адреса: вул. Пушкінська, б. 62, виставковий зал 2 поверху.

Телефон для довідок: (057) 725-12-44

Вхід вільний.DSC 0100DSC 0099DSC 0098

DSC 0096

e-max.it: your social media marketing partner