Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

war

A+ R A-
Article rating:

Шановні науковці та поціновувачі традиційної культури!

E-mail Print

  2016 copy

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва видав  збірку матеріалів науково-практичної конференції «Традиційна культура в умовах глобалізації: родинні цінності і трансляція соціокультурного досвіду поколінь», яка проходила 20-21 травня 2016 року.

В конференції взяли участь провідні науковці з різних регіонів України, а також учені з Молдови та Росії. В процесі обговорення теми, досвідчені фахівці в галузях мистецтвознавства, історії, філософії, педагогіки та культури в різних аспектах розглянули родинні цінності та довели, що вони є основою добробуту сучасної людини, запорукою заможності держави й світу в цілому.

У ході роботи конференції проаналізовано й узагальнено як історичні, так і сучасні шляхи творчого відтворення та еволюційного розвитку традиційної культури, яка є основою родинних цінностей.

Збірка цікава для широкого кола дослідників, практиків, а також усіх тих, хто цікавиться проблемами традиційної культури, національного усвідомлення, самоідентифікації, збереженням родинних цінностей. З електронною версією збірки можна ознайомитись тут.

Надруковані екземпляри збірки надіслано до провідних бібліотек України, також вони є в наявності у відділі інноваційних культурних проектів та міжнародного співробітництва.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою

E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it та телефоном  (057)725-12-44

e-max.it: your social media marketing partner